Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát passz! :D Csak azért gondoltam erre mert rávan kötve a kipufra is vagy am nem tom téll! :D
Szia!
Valami olyasmi lehet amiről írsz, az Én robogómon is van hasonló megoldás, de nem tudom Én sem konkrétan mi lehet ez a rendszer.
hát most haverommal olyat sakkoztunk ki h a motor így meleg levegőt kap szóval talán ha hidegebb a levegő nem kell átkarburálni de lehet h ez is hülyeség, vagy pedig még az lehet sztünk h az el nem égett olajpára újrafelhasználásra kerül vagy nemtom
Nem akarok hülyeséget írni. De ez nem a power szelep? :D Csak azért mert nem láttam még... :)
lehet h nagyon tudatlan vagyok, de ez micsoda?
hali!
2005-ig és asszem 13l a tank
Hello!
A gömbölyű RS-t meddig gyártották, és azokon belül az frissebbeknek mekkora a tankja?
Köszi
cső.

itt találsz mindenfélét hozzá.
Szia Atta.
Látom vannak robbantott rajzaid minarelli am blokkról.
Ha tudnál küldeni rajzokat az email címemre nagyon örülnék neki.
gacsusz@gmail.com
Előre is köszönöm!
Téll am egy Yashinu R2 mennyi pénz? :D Am az én Gianelli rendszerem is 52 ezer volt.
Latzko! undoritó milyen emberek vannak a márkaszervizben de remélem a szivocsonkot elintézik garira mert az AZ!
jó hát nekem nemlesz anyi pénzem hogy monygyuk egy YASUNI R2-őt vegyek.
egy "jóféle" kipufogó nem itt kezdődik.
Nemtud nekem valaki valamien oldalt, ahol tudnék venni valami neont a moci aljára?
köszi
Tessék: http://shop.unas.hu/shop_artde... ez egy elég jóféle kipufogó:) enyémre is ilyet fogok venni ha öszejön rá a pénz
hello!
nem tudnátok valami linket küldeni, amin találnék az aprila rs 50emhez valami sportdobot, rezóval együtt?
hali! RS 50-hez kellene nekem vmi jóféle dugattyú! Tudnátok adni linket vagy bármi elérhetőséget hogy honnan tudnék szerezni? italmondon kívül
Hy! Szerintem a karburátor körül keresgélj, ott lesz a hiba, szerintem beállítási, ha amúgy tiszta ! belagergő, szólhattál volna a szerelőnek, rakjon rendet az emelőn, mielőtt fotózol ! Micsoda kupi... trehány népség. Vegyetek egy jó Babettát, keveset eszik, igénytelen, és rá lehet pakolni a tápot is .
itt az oldalon használt gumik között nézz szét már 15-ért van garnitúra
tuji irtam emailt akkor majd a többit ott.
70-nes hengerfejet keresek, meg üres jelző kapcsolót ha van valakinek szóljon kösz.
a képen látható hengerem van nekem is (tudom nem túl jó a kép)
Atta sejtettem h nem tapad jobban esőben, azt őgy értettem h esőben mennyire tapad jól?
Veteránban volt aki végigtolta a racingot szakadó esőben tök kopasz slickel