Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sok lehetőség nincsen mer csak nekem van rs-em a közelbe szal biztos ismerem akkor.
Aha. Illetve ott lakott, októbertől Pestre jár a mi sulinkba, osztálytársam, mesélte egyszer, hogy van egy RS-es ismerőse aki szombathelyi. Na mindegy.
fúú nemtom. őis szombathelyi?
Amúgy nem ismersz egy Reőthy nevű srácot? Mintha mondta volna, hogy van egy szombathelyi RS-es ismerőse.
megám
A következő epizódban ezt is megtudhatjuk.
most nemazér de holvan ebbe 19LE?
olyan érdekes, mindíg az ilyen nagy átalakítások után válnak meg a motoroktól. Csak akkor minek fecöltek bele annyi pénzt ?
mivan rossz lett a bizi? vagy már ki is motoroztad, kevés az a 19 le mi?:D
http://www.hasznaltauto.hu/2344388_aprilia_rs_2008
SÜR
GŐS
Az ára 10 ezer ft. Jó hangja van esztétikailag nem csúcskategória de jól megy vele a gép.
kösz Bence ha nem lesz használt akkor csináltatok egyet.
dobhatnál fel ide pár képet róla és az árát közölnéd?
Heló. Sztem a Pollini nem passzolna az enyémre.. :( Más a blokkom. De azért köszi! :) Am már megvan h miet veszek.
hello.nekem van egy 70-es hez készített kipufffom.
hali. nekem lennne egy 70-es pollinim, ha érdekel vegyél fel msn-re:forever374178@freemail.hu.
hja... az télleg nem.. ha elolvasod a dobozon biztos irja is...
segitségeteket szeretném kérni kipufogó terén honnan tudnék szerezni használtan 70esre valót vagy csináltatni még akkoris olcsóbb mint venni 1 újat.
amugy a henger polini és 95ös rsről van szó
akinek estleg lenne valami ötlete vagy tudna egy linket küldeni azt megköszönném mert eddig ami hirdetést olvastam és lenne használt kipufogója 50 ezer felett beszélt akkor midnegy már ha újat veszek.
ja értem
racsing
Mármint mék nem jó különolajzóba?
és éhes lettél a szagától?
csak úgy megsúgom h az nem jó különolajzóba
sztem a repsol-ra értette! Am én is az agip speed 2t-t használom, egyszer volt racing 2t (annak jó "grillsütő" szaga volt )