Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Nem tudtok nógrád megyében eledó rs 50-est? Max 280eft ig érdekelne.
kisebb lánckerék=jobb gyorsulás, kisebb végsebesség

nagyobb lánckerék=gyengébb gyorsulás, nagyobb végsebesség
csőőő!mikor lesz erősebb a mocim?ha nagyobbra cserélem az első lánckereket vagy kisebbre?
Bence amit tőled vettem 13as lánckerék az már nincs meg! xD Sajna vennem kellett újat! :) Menetközbe lepattintotta magáról a kicsike... xD:/ De most megint láncszett csere... xD
Nekem 13/53as most is az áttételem! :) De nem is mondtam h gyári áttételem van. :) Már régóta annyi mert már egy ideje nem gyári a motorom! :) Am hosszú "Ú"-val írtam. csak 1 "j"vel akartam. ;D
nah, mik derülnek ki
tőlem vette:D
már nem gyári áttétellel nyomul a tesó
Szerintem ez ízlés dolga!
elsőre nekem se tetszett a CBR formavilága, de már megbarátkoztam vele!
a cbr kategóriájában kibaszott jo motor csak randa ocsmány dög mint a BŰN igazi sportos motor egy ráokádott idommal... de a cbr az minőség!
csabikacbr felbirsz jönni msnre?
KAtegóriájában nem utolsó.....
egyébként a passatnak semmi köze a sportkocsikhoz meg alapból most a motorokról beszéltünk és a cbr ről mindenkinek a sportmotor jut eszébe nem a postás bicikli :D
Van annál több is...akkor már nem izom....
jólmondja bence
390nm azért teljesítmény:D
Hát a passat se egy izomautó...
ja meg a cbr is az izom motor 600 vagy 1000 rr de akkor a cbr 125 mi? az is egy szégyen
Na ebben már egyetértek, kivéve a minőséggel!
Hallottátok, hogy visszahívták amcsiban az összes gixxert, mert a vázuk csak úgy magától összeszakad?
nem erről van szó. de a gsxr a többség szemében a teljesitmény az erő és az utolérhetetlen minőséget jelenti...erre... gsxr 125 legközelebb milesz ? gsxr 50?
Ár regadóval 540 ezer, nyílván a költségcsökkentés volt az elsődleges cél! Nem értelek titeket, most akkor a naked motorok se jó motorok, mert 1000ccm léttükre csak 130lóerősek? Miért mindig a lóerő meg a teljesítmény a fontos? Nem kéne DRZ 400sem, mert csak 40lóerős, az erősebb meg 50? Siralmas ami Magyarországon megy........
és az ujj a kezeden van : )
gyárilag 11es van elől.... :D:D:D csak ugy mondom nemtudom hogy jött neked a 13 gyárinak:D ezt számold ki mégegyszer
Hmm értem... Akk ugyanolyan áttétel mint ami most van! xD Köszi szépen! :) Ha már a 125 4tnél járunk, a Honda is újjított! :) Léghűtés, hátul dobfék meg ilyen apróságok... ;P KB 700.000 HUF :D
nekem a gixer 600nál kezdődik egy olyan hogy csináljunk Ferrari 1.0 -t.... röhej