Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zsír újat, 0 km-est?
jah, én most januárban készülk új motort venni. rs, tzr, vagy gpr-t győzzetek meg
ezt 260-ért ugysem fogják megvenni. gondoltam, hogy az irányár, nem fix, de így se ér ennyit.
ez nemazon múlik hogy hülyevagy vagy nem, ha új motort vettél úgyis buksz rajta főleg ha már kétszer is megszorult aza szar
Szerintem senki se olyan hülye hogy úgy adja el a motorját hogy bukjon rajta!
Ha figyelmesen elolvasnátok odairtam alku lehteséges szal nekem 260ba van és ha anyiér eladom akor eltudtam adni hogy ne bukjak rajta.
de mér irjak 260at vételárnak mikor mindenki alkudni szokott.
nem kicsit, nagyon!
nem gondolod, hogy " kicsit" sokat kérsz érte?
Helló nekem van egy.RS 50 eladó
www.nagyvas.hu

-gyárival megegyező MRA plexi: 16890 Ft
- MRA bubis versenyplexi: 22000 Ft
de még a bontók ott vannak
én midnent onnan szerzek be:
http://www.kepesmotor.hu/motor...
hidd el kerestem mindenhol, satuna kft. nél csak régi rs-hez van, fórumba is írtam, mindenhol kerestem aztán egy csávóhoz bementem az foglalkozik motorokkal és mondta h tud szerezni olaszból, de mondtam h inkább kössz nem
nem szalonhoz kell rohanni alkatrészért, bármit belehet hozzá szerezni nagyon rövid időn belül csak fel kell találni magad.
alkatrészellátásról még annyit h plexit akartam hozzá venni, mert jégesőbe megrepedt de csak olaszból tudtak volna 23000é rendelni :S így cigánymódszerekhez folyamodtam és kicsit megvagdostam XD
jó tulajdonság: sztem szép, sztem a legerősebb a maga kategóriájában, nekem bajom nem volt vele 6000km alatt, most nekem 17000 haveromnak23000 van benne és jól bírja (kopp,kopp,kopp XD) fogyasztás egész jó 2,5- 3,5 lityi
rossz tulajdonság: 185centimmel 40perc motorozás után kicsit zsibbad a lábam, eleinte meg fájt a csuklóm
Hello
Rossz tulajdonsága a motornak talán annyi h városban ha mész és sokat kuplungolsz akkor megfájdul a csuklód motorikusan még nekem semmi gondja nem volt. A jó tulajdonságai: erős motor, kiváló alkatrészellátás, megbízható, és elég szemrevaló motor is.
Köszi a választ egyébként én is a 13 -asra gondoltam.
Helosztok motor megvétel előt álok és ara gondoltam hogy érdeklödök az aprilia rs 50 iránt lenne pár kérdésem a 2003-as ról az lene hogy mi a rosz tulajdonságai pl: motorikusan vagy mi a jótulajdonsága? Előre is köszönöm
SŰRGŐS
hát sztem igazából azt csak te érzed, hogy most hogy megy és hogy mekkora lánckereket bírna még el, ha most a gyári van rajta (11/47 asszem) akkor előre 12eset bepróbálhatsz de ha nagyon jól megy most akkor akár 13as is belefér sztem
Hello!
Van egy 2004-es Rs 50-em és most készülök rá új lánkerekeket és láncot venni. Mekkora lánckereket vegyek rá hogy jobban menjen és a gyorsulása se legyen nagyon rossz?Előre is köszi a tippeket.
enyémet 450-ért vették meg a héten
vedd meg az enyém ott a link
valakinek 50es eladó rs-e van?