Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon semmibe, csak akkor érdemes cserélni, ha már elgyengült és csúszik a kuplung, illetve akkor érdemes, ha 70 vagy 80 as hengert használsz...
Hay

Nem adnád el a 19-es karbit? neked úgy is nagyobbat kellene venned hozzá :)
Sziasztok!
Tavasszal motort szeretnék venni, vagy rs 50-et vagy cbr 125-öt. Ezért szeretném a segítségeteket kérni hogy ti melyiket ajánlanátok, melyikről van több tapasztalatotok. Leginkább az érdekelne, hogy melyik ad nagyobb motoros élményt.Köszi.
keményebb lesz a kuplung, magyarul, nehezebben tudod egy picivel behúzni, viszont nem fog csúszni.ha tuningolva van akkor kell.
Ha a kuplungrugókat erősitettre cserélem,mibe változik a motor?Tudja -e valaki?
mészi haveromé volt:D volt nálunk párszor a motor.
Csá!
Dede, Újfaluból vettem... Szombaton viszem Debrecenbe....
szerintem a 80 hengerre legalabb 21 karbi kşne,az enyemen csak 70 henger van,21 karbival,110 fofuvokaval.
csak nem ujfalubol vetted?:) mi is sokat próbálkoztunk a karbijával, de nem tudtuk soha jól belőni. kéne rá egy gyári légszűrőház.de ha 4-5 között dadog akkor a tűn próbálj állítani
Sziasztok!
Nemrégiben vettem egy aprilia RS 80 -at, 19 -es Dell Orto karbival, sportlégszűrővel. A fúvóka mérete kicsi, 72 -es. Mekkorával próbálkozzak? (4-5 ezerig dadog melegen is)
Előre is köszi!
Sziasztok én még új vagyok az rs témában és szeretnék venni egyet. A múltkor láttam egy mocit 1999 6. havi. 2 kilót kérnek érte.aprilia rs 50 chesterfield. szerintetek megéri?
jó lenne ha vki tudna nekem segiteni kipufogó terén.
vagy egy cimet adni ahonan tudnék venni igazából használt jobban érdekelne mint egy új.
italmondo
Hello! Nem tudjátok honnan lehet rendelni olyan csigát, ami az első keréknél meghajtja a spirált? 94-es RS-re lenne. :) előre is köszi
HJC fg 14 1 hónapot használt még új a szaga
66.000Ft a boltba én 29.900Ft-ért adom
Van egy teljesen új,eladó Lazer LZ6 Katana bukósisakom,gyári dobozával,plexin védőfóliával,címkével!Egyszer sem volt rajtam!A sisak sima plexivel van!A fejkerület mérete 61 cm,nekem 58as de igyis jó rám!Az új ára 24000 volt,én 20000ért adom!
Ha érdekel írj!
Sziasztok. valaki adja meg az msn címét légyszi, akinek új rs-e van. lenne 1-2 kérdésem...
én 185cm és 80kg vagyok kényelmesen elférek rajta.
hali mindenkinek!

lenne egy kérdésem felétek. szerintetek mekkora ember fér még el ezen az rs50-en kényelmesen? szerény személyem 190 magas és 98-104 kiló körül mozog évszaktól és edzettségtől függően tehát rá merjek merészkedni egy ilyen mocira vagy nevetségesen fogok rajta mutatni? hozzáteszem hogy nem is 14 éves kisgyerek vagyok már, tehát tényleg nem akarok magamból bohócot csinálni ha nem muszály vagy egy próbát érdemes tennem a márkakereskedésben hogy ráüljek? várom a válaszokat
miylen kipufogót ajánlatok 70es polini hengerhez?
most gyári herélt van és még nem az igazi sokat kell pörgetni.
amugy 95ös rsről van szó és csak ez a henger és egy karbi van nagyobb rajta a töbi minden gyári.
szerintetek mi lene jó rá?
várom a válaszokat
hello nekem van 2 db
nincs valakinek gyári indexe? 99-05ös évjáratú rsé
mennyi az az olcsó?
köszi megtaláltam és hány csapos?