Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

próbáld meg a tűt és a bezin-levegő csavart egyszerre álitani ha a tűn álitasz akkor a csavaron is kel hozzáfinomitani
Lejjebb tettem a tűt,most már nem dadog,túl sokat kapott,csak most meg nem pörgi ki a 12-ezret.21 karbi van rajta,100 főfuvokával.
5-6 ezernél ha dadog az lehet az elektronikai fojtás miatt is!
bocs ha félreértetted azt a mondatot
akkormeg nevigyorogjál itt mint a tejbetök ha még igazad sincs
"tudtommal 2ütemű motort nemkell melegíteni "
Nemkell ez a szöveg h ilyennek új motort... képzeld el nemszoktam hidegen leforgatni a motort 12ezerig, de még melegen se. nekemis úgy mondták h nemkell 2üteműt melegíteni, de azt nemmondtam h nem szoktam.
Részterhelésen rosszalkodik, akkor talán feljebb a tűt. Bár az utólag vásárolt porlasztóknál már volt olyan probléma is ( kelljen venni hozzá tű és fúvóka készletet), hogy direkte vastag tűvel és kis fúvókával adták.

Tuji
fasza vagy.

ilyennek új motor...
2T és 4T motorokat is kell melegiteni egyaránt... Nem tdom te ezt hol tanultad. Vszinüleg karburálással van a gond de én sztem elösször adj neki többet ha nem változik a jelenség akkor utánna kevesebbet adj neki mint elötte. Esetleg nézd meg a gyertya képed í8hátha vmit lehet látni) Gyertya hőértéke mekkora? Am. attól függetenül hidegen is dadgona mivel még hideg a motor...
kivételesen egyetértek veled Bence:D..
jajj de hülye gyerek vagy te
Ez poén akart lenni vagy komolyan gondoltad?
hidegen is meg melegen is csinálja,nem lehet hogy sokat kap?
jólvan, akkor te ne melegítsd
tudtommal 2ütemű motort nemkell melegíteni
ha hidegen dadog 5-6 ezernél akkor ott nyakon felül vannak bajok, ugyanis hidegen nemszokás addig húzni
akkor a karburálás nem tuti
ha csak melegen, akkor vegyél bele egy nagyobb hőértékű gyertyát. ha hidegen is, akkor a karbi nincs rendesen belőve:)
21-st vettem rá,de valami gubanc van,mert 5-6 ezernél dadog.
akkor most már szedi a lábát
Kapott a mocim egy gianelli sportkipufogot,meg egy 70 -es hengert.Szerintetek hanyas karbi kene ra ;
helotok most akarok egy aprilia rs 50 venni. valakinek nincs elado ? és szerintetek hányas évjáratut vegyek?
Felvettelek
boruzs.laci@freemail.hu