Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello
van egy minarelli am6 os blokkom kompletten alkatrésznek is .de egy hozzáértö életre birja kelteni.
ha valakit érdekel msn: kraja860504@hotmail.com vagy joco860504@t-online.hu ra irjon
olcson adom:)
www.nagyvas.hu

420as kell rá
hali
valaki meg tudná mondani, h az RS-re pontosan milyen lánc kell és h hol tudok venni '95-ös
köszi
Hay mindenkinek

Keresek Dell´Orto / PHVA 17,5 karbit
Ja de ha tud valaki még az íron! köszííí
Hát kössz de nekem olyan kéne ami egyben van. mert nekm is hiányzik belőle csak kb több mint a fele:S
Nemtudja valaki hogy RS50 re mennyibe krül a leo vince V6 rendszer?
Hy! nekem van egy kuplung kar csak hiányzik belőle kb 2cm
Helló! valaki nemtud véletlenül 2002-es Rs-hez fék és kuplug kart?
nemis hozzádszóltam
Sziasztok. Valaki nemtud 2002 es RS50 be 70-es vagy 80 as hengert? használt is érdekel! MSN: vlae46-tittoo@hotmail.com E-mail: uzsibox@gmail.com
jaj bocs. Az sr 50 hez akartam kommentet írni
Én is be indítgattam a ditechet téli időszakban, de néha el is felejtettem több hétig. De semmi baja sem volt, egy pöccre indult. A garázsban 0°C küröli a hő még a nagy hidegekben is. Ilyen baja akkor volt a motornak, mikor a szakszervízben benzinszivattyút cseréltek benne.
köszi
Szerintem a szerelőd lusta volt beállítani a motorodat és tüneti kezelést alkalmazott. Bár ugye járatósan nem mindig lehet jól befúvókázni. Végy néhány fúvókát keress szakit a közelben akinek van dörzsára és állítsd be a motort. A szokásos ellenőrzések után (úszóház megtelik 15mp alatt, megfelelő úszószint, középre helyezett tű, kettő fordulatra állított alapjárati keverék csavar) felülről kezdve megkeresed a legjobb teljesítményt adó főfúvókát ( 3/4 gáz felett dolgozik), ezután részterhelésre beállítod a tűt a legjobb gyorsításra (1/4-3/4 között), végül alapjárat állítás gyári értékre, mert előfordulhat, hogy 1000-es fordulaton sem áll le de 1800 a gyári érték. Amennyiben a keverék csavar beállítása nagyon eltér a két fordulattól esetleg az úszószint megfelelő módosítására is szükség lehet.

Tuji
ezt csak azért írtam le mert ha nekem 90-es volt jó akkor neked a 100-as elég kicsi, sztem neked olyan 120-125-ös kellene bele
Hát akkor még a 100as kicsi bele. (nekem anno 21es karbiba 110es fuvokám volt).
csak ahogy már irtam kapott egy 70 hengert,meg egy sportkipufogot.A szerelő a 90 főfuvokát kihajitotta,és százasra cserélte.Csak azért kérdeztem,hogy van e valakinek a 21 karbijába 100 fúvoka.Esetleg nem nagy bele?
mi ugye nem beszélgetünk..
igen most is 90-es van benne
mikor belőttük (full gyári) 11-es lánckerékkel menet közbe 6-ba 90-el ment és leforogta a 12000-et
hát szerintem a 25-ösbe nemigazán
és most is az van benne?
nekem a gyáriba volt 90-es