Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szépen megvan csinálva tény, bár én öszintén nagy ivbe szarok rá h rezonátor hogy van megcsinálva ugyse nagyon látszik, ha teljesitménybe többet tudna a többinél, dob nézzen ki vhogy azt kész.
végül is mind a kettő nem? ki vesz meg egy ocsmány kiput ami lőerőt növel?
de a 2 az 1 ben arra már nagyobb a kereslet!
Nem ismerem az tény... De h nem látványra készül az a kipufogó az biztos( egy teljesitmény görbét nézz meg).
Kár hogy nem ismeritek Tuji mestert én nem kételkednék a szavában!
akkor gondolom a jim lomas is szar....
Látvány? Ezt te sem gondolod komolyan pl. a jolly az egyik legdrágább és a legjobbak között van...
Ha jó kiput akarsz a Malossi a legjobb, az összes többi látvány kipu kicsivel nagyobb teljesítménnyel.

Tuji
Hello! Vkinek nincs véletlenül egy 17es karbija eladó vagy tudnátok olyan oldalt ahol rs 50-re lehet karbit venni?
Eladó rs125! akár hitelre is, 0Ft önerőtől

ELadÓ! (Link1)
ELadÓ! (Link2)
Friss műszakis!
Garantált karcmentes állapotban! (6800km)
Első tulajtól.
Gyári, szalon állapotú.

Érdeklődni lehet:
msn-en(adatlapomon van), e-mail-ben: szoke.csab[kukac]gmail[pont]com vagy itt a fórumon.
( Akit kicsit is érdekel a gép nyugodtan vegyen fel msn-en, vagy írjon e-mail, megbeszéljük. )
Szia! Az lennék én! LEgalábbis ott edzek a HS-ben. De most már felvehetnél MSN-en!
szerintetek menyit lehet kihúzni egy 95ös rs-ből most 120at megy végre.
és csak egy henger és egy karbi van rajta egy sportkipu lökne még rajta?
várom a válaszokat.
Hali srácok!
Véletlenül nem közületek láttam valakit Gödöllőn a Tesco környékén a HS sportnál?
11000 körül valamivel több.. 116 nál már 12 felett mutatott
105 az hanyas fordulaton volt?
Akkor megveszed nekem ajándékba?
55ezerért ajándék
Köszi a tippet! Holnap viszem szervízbe karbi utánállításra, meg nem akar indulni néha és megnézik mi lehet. Mondta a szerelő is, hogy ki lehetne venni a katalizátort, és jobban menne, csak akkor alul szét kéne vágni a kipufogót. Gianelli vagy Arrow kipufogót ajánlott, de ha ad rá pénzt a kereskedő, rá is rakatom. Kicsit soknak találom az árát. Majd meglátjuk!
link itt 80körül megkapod

esetleg ebay:) ott talán olcsobban is.
Szeva!
Nekem RS henger és hengerfej kéne,ha még megvan!
Köszi!

Ati
Semmit ne tuningolj rajta sztem nem éri meg (mármint henger meg nagyobb karbi stb.)
Elég rá egy nyitott kipu, + jól bekarburálni és kész még sportszűrő is felesleges mert elég jó a légáteresznáse a gyárinak...Enyimre egy Gianellit tettem meg nagyobb fuvóka, semmi több. Eredmény: 90ig marhára gyorsul a 90 kilóm alatt, 100ig még gyorsul 105 a vége onnét már nemigen megy tovább, egyszer mentem vele 116 118-at na ott már tényleg vége volt elég lassan is érte el...
Azt mondtad jó ez a Jolly moto kipufogó, esetleg tudnál egy oldalt vagy céget mondani ahol tudnék rendelni?
Szia! Mondjuk, hogy gödöllői vagyok, de én nem igazán látok errefelé ilyen kis kategóriában motorosokat, viszont érdekelne egy-egy motorozás. Ha adnál egy e-mail címet, MSN-t, Skype-t, akkor lehetne egyeztetni! Ha gondolod, akkor MSN: kri91@citromail.hu, e-mail: bubuka91@vipmail.hu
keresek 4db indexet csak jó állapotú érdekel töröt nem kell.
Lehet. Ma felszereltem a 13-as lánckereket - egy szerelő mondta mit csináljak - és jobban gyorsul a kicsike. Jobban elforog 10500felé, de ott semmi erő, max 10ig forgatom. A vége így 83km/h lett. De ez "nem sok". Bár nekem teljesen alap. Nektek mennyit megy a gép? Mit lehetne még tuningolni - a kipufogót és a 70es hengert leszámítva - ? Köszi a válaszokat és jó motorozást ebbe a jó időben!
sztem azért is tűnik kevésnek a sebbesség mivel ezeknek már nagyon pontos az órájuk (az enyim legalábbis GPS pontosságú) ugyhogy a 93 az 93kmh nempedig 100