Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudtom szerint az előző tulaj sok mindent kivett belőle! 14-es lánckerék van rajta, a kipufogó se gyári hangon szólal meg, fojtást meg rég kivették. Tehát elgurul 80 kilóm alatt 89km/h-t, a 14-es lánckerékkel. A többivel még kevesebbet megy? Ennyit futott alattam a kis SR is ha jól bebújtam. Tegnap meg a lámpánál otthagyott egy Yamaha JOG! Jó, még szokni kell a váltót, meg a lánckerék se a gyorsulásra van, de akkor is. Szeretem a motort, mert élvezetes vele menni, csak amikor robogók hagynak le..hmm..
A gyujtásmodulban hol van fojtás,meg a légszürőben?
helló! nincs valakinek benzincsaphoz csavarja ami oda fogja a tengelyt amit csavarsz? nagyon kéne. köszi
meg a 11-es lánckerék se túl jó
azért nem megy, mert tele van folytással (karbi, kipufogó, katalizátor, gyujtásmodul, légszűrőben is van)...
Sziasztok!

2 nap óta én is egy gyönyörű RS tulajdonosa vagyok! Iszonyat ez a moci, SR-ről átülve nagyon jó érzés. Csak valahogy nem megy. Okés, h 50es, de az SR-em jobban ment. De ezt leszámítva is imádom a mocit!
hello.
mennyi olaj kell a blokkba? köszi
http://www.hasznaltauto.hu/2418814_aprilia_rs50_2006
Nekem az a kedvencem:D Láttam lejársz Kecsóra. Még alszok egyet a motorra, meg megdumálom ősökkel. Látom Te is Animal-os vagy :D Szal nagyon teccik a tiéd, alszok rá egyet, aztán meglátjuk.
az enyém fent van 490-be új szériás fehér
meg van fent 440-be fekete új szériás
vegyél újat már ha annyi pénzt kiadsz érte
Max. 450 ezer a régi kasznisba, max kipufogó tuninggal, mert nem akarok a 70/80-as henger miatt szívni, ha bemérik. Ha új akkor max 500, de inkább régebbi.
Sziasztok!
Egy használt RS 50-est szeretnék venni. Főleg a régebbi típus érdekelne. Mikre figyeljek oda egy használt RS-nél? Kb. 4-6 év közötti lenne. Esetleg van valakinek eladó RS-e közületek Kecskemét környékén?
Előre is köszi!
Gábor
Hello, maga a henger dugóval és hengerfejjel együtt arra olyan 20000ft-ot gondoltam de talán olcsobban is lehet, meg tudunk egyezni a főtengelyért nem kérek sokat egy 5ösért elviheted ha gondolod. +eladóvá vált egy 14es karbi is (gyári) ha esetleg kell.
Szia engemet is érdekelne menyi koplet és menyi a henger dugó és fej köszi
Chevrolet Aveo vs. 206. Szoval majdnem..
hírekbe is benne volt ez a dolog.hogy versenyzett 2 hülye oszt ez lett a vége.és a szokásos tuning swift meg matricatuningos lada volt a felállás?
Hali!
Eladó az rs-em!
Meg van az összes eredeti olasz papírja, vevőkártyája, és még a garis füzete is! oldala kicsit karcos, de szép állapotban van. 12500 Km van benne! Motorja szépen egyenletesen jár, nincs hajszolva, minden gyári rajta. Adom hozzá a gyári szerelőcsomagját is, ami természetesen eredeti!
Kikiáltási ára: 260 ezer HUF
Itt elérsz: 06-20-474-43-84
Sziasztok!
Nekem azlenne a kérdésem h. van egy rs50em 2003as széria.
Na és annak az elsö égöjét kicserélhetem H7-es izzóra?
Vagy szétég az egész lámpa úgy ahogy van ha belerakom.
Mert ami mostvan benne az elég gyertyafényű.
Sziasztok. Mint RSesek szerintem kicsit rátok is tartozik a következő. Szombat éjszaka egy elég durva baleset történt Szolnok belterületén autóval. 4en utaztak a kocsiban, a két hátul ülő azonnal meghalt, egyikőjüknek RS50-e volt (Májer), a másik egy hónapon belül vett volna egy használt RS125-öt (Linkoln). A sofőr súlyos állapotban fekszik az intenzíven ő nem volt motoros. Az anyósülésen utaző srác (Kenya) megúszta egy agyrázkódással, neki sokáig RS50-e volt nemrég váltott 125ös Mitora. Közülük legalább 2en fórumoztak itt. Ovatosan gyerekek, nem kell versenyezni senkinek.. Játszátok le szkanderban vagy mittudom én de ne versenyezzetek.
Hello engem érdekelne a szerelési utasítás. Add meg az MSN címed vagy vegyél fel engem, ottvan a címem az elöző hozzászólásomban.
Goofy vegyél fel MSNre és megbeszéljük sebok92@hotmail.com
link Ha valakit érdekel szóljon
hello! a hengerszett mit takar? mennyi főtengely nélkül?