Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Úgy hallottam, hogyha az 50-esek rendszámot kapnak,akkor előtte valami vizsgán kell átmenniük ahol eldöntik,hogy az adott motor segédmotor-e vagy sem. RS50 esetében mi lesz?6 sebesség, kb 8-9 Le, ráadásul nem is negyven a vége. Akkor átengedik majd a vizsgán vagy nem?Lécci segítsetek.Köszi
50esbe nincsen power szelep. másodrészt a power szelep nem azért van benne hogy jobban menjen... hanem h alul nyoamtékos legyen és ne fogyasszon többet illetve igyleeht elérni a legjobb teljesitmény görbét. a powernek nicns köze a felsőtartományhoz. legyetek elösször tisztába h mi is aza power szelep és mire való. A szelepnek csak alul van léynege (a nyelv belelog a kipunyilásba és igy fojta a motort alsó tartományban igy alul is marad benne erő, amikro meg eléri a 7-8ezres forualtot a nyelv felhuzodik és igy már nincs mi fojtsa a motort és megindul) Ha nem lenne benne a power felül is ugyanezt produkálná csak alul egy simsonnal vetekedne. ennyi! Nézzetek utánna mielött hülyeségeket irkálnátok! 50esbe hüyleség lenen a power értelmetlen.
50-esbe mi a fasznak power?
1,5 x jobban
Ez most olyan hülye kérdés. Te minek rakattál powert az RS be? értelemszerűen hogy jobban menjen
minek?
Nincs ,de rakathatsz
50-esbe nincs power
Azt tudod csak buverálni ,hogy hol nyisson a power
6000 semmit nem tudsz csinálni ,hogy jobban menjen a gyári cuccokkal. 6000 alatt még haverom 02' es RS-ét is megverem a szériás Roxommal 6000 fölött már más kérdés
Valószínű hogy ki van támasztva a power szeleped...
Szerintem minden 50es 2 ütemű motor gyenge 6ezer alatt!
Sziasztok!
Valahogy lehetne azon javítani h. a moci 6ezer alatt jobban menjen?
Ugyértem h. tuning nélkül.
Mert az enyém szokatlanul gyengus 6ezer alatt.:S
Elfelejtettem mondani, hogy 19-es karbi van rajta + arrow kipufogó.
az a 300km egy tankkal nem kevés? én 500akat mek vele
Igen, attól függ. Te milyen sűrűn öntessz bele olajat?
"1,5 havonta egy liter olaj,"

nem bántásként, de ez kurvára attól függ hogy mennyit mész egy hónapban.
Hello. Vizes úton nem volt sok alkalmam menni, de akkor óvatosabban fékeztem, mint mindenki. A rossz úton pl.: nekem régebben kanyarban volt egy kis "hupli" azon kicsit megrázza a kormányt, de mióta csapágycsere volt az első kerékben, nincs probléma. Az hátsó gumi hajlamos megcsúszni, hogyha nagyon beletaposol a hátsó fékbe. Fenntartási költség 1,5 havonta egy liter olaj, én full-szintetikus Agip Speed 2T-t használok. Egy tank benzinnel max 300 km-ert tudsz megtenni, a tank mérete 15 liter. Figyelni kell rá, betartani a szervíz-intervallumokat, és nem lesz vele baj. A vásárláshoz sok sikert, széles utat, teli tankot mindenkinek.

Üdv.
Sziasztok! Tavasszal szeretnék egy régebbi RS50-est venni és a motorral kapcsolatban lenne néhány kérdésem.
Vizes illetve rosszabb minőségű úton kanyarban hogy viselkedik a motor?A rajta lévő gumik jól tapadnak, esetleg megcsúsznak? Valamint a fenntartási költségek érdekelének.
Aki tud valamit lécci válaszoljon.Köszi
Sziasztok
Haverom úgy döntött megválik szeretett RS125-ösétől, mert nagyobbat vesz.A moci szép megkimélt állapotban van, az alábbi linken megtekinthető http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=122805
További infóért hivjátok őt
Hello
Lehet ,hogy tudok segíteni lánckerék ügyben . af1@freemail.hu.
Sziasztok! RS 50 hez kellene nekem lámpa előre! Szívlámpás 98as! Már csak az üvegbúra is elég lenne,
az hiányzik ugyanis! Ha valaki tud kérlek írjatok! Széles Utat: domotorpeti
Sziasztok!
93-as rs 50-emre a motorszerelőm nem tud katalogusból lánckerék szettet rendelni.
Van valakinek tippje hogy merre keressek ahol minta nélkül tudnak adni?
Aprilia Dunakeszi és Motoroázis kilöve.
Köszi!
hello cserélném cagiva mitomat rs re a cagi 125 ös smkpként használt mikigsi@gmail.com