Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó 2db első villa rs 50hez.99-től gyártott Rs-be jó.
Ár:22eFt IRÁNYÁR! Akit érdkel irjon.
Mindig is hiánycikk egy blokkról robbantott ábra szerelési utasitás....
amikor az enyémet is csináltam hiába irtam nem tudtatok segiteni most találtam egy teljes szerelési utasitást AM6os blokkhoz akit érdekel irjon emailban vagy msnen elküldöm.
Hello mindenki előző hozzászólásomat Goofy-nak írtam de ha bárkit érdekel az a 70es hengerszett főtengellyel együtt vagy anélkül írjon nyugodtan a cuccok használtak de jó állapotúak.
Hello nekem van eladó hengerszettem 70ccm es 7 felömlős főtengellyel együtt ha érdekel akkor írj.
Hello! Az lenne a kérdésem hogy a TZR -50-es sárvédőjét rá lehet-e rakni a 2003-as rs-50re .. Ha valaki vmit tud erről kérem írjon...
A gyorsabb elérés erdekeben itt az enyém szabi.viktor@hotmail.com
Eladó RS-t keresek! Csak az új kasztnist, ha valaki el szeretné adni, keressen meg. Előre is köszönöm!
megegyezünk sztem! vegyél fel msnre: varjasi5@freemail.hu
Köszönöm a választ! Balesetmentes motorozást Szia
Érdekelne de nem lehetne kevesebb az ár?
Szia. Nekem 2 éve van meg az RS-em, semmi bajom vele. Tény, hogy kicsit fárasztó 1-2 órát megállás nélkül menni vele, de sportmotor így aki ilyet vesz annak ennyit el kell viselnie. Városban úgy gondolom tökéletes, az enyém 3-3,5 körül eszik. Azt hiszem nem volt több kérdés
8000 jobb lenne de a 9 se rossz
lécci küldj egy két képet a hngerről
e-aimolra
köszi
9000ft
mondasz egy árat... amiből vehetsz indexet esetleg.
vagy estleg vmi rs cumód cserébe nincs?
engem érdekelne most 4 db index.
vagy mid van cserére joban vevő vagyok
aprilia rs 50 bontott alkatrészek eladók:idomok,blokkalkatrészek,gyujtás,kiegészítők

vargaszabolcs@net.info.hu vagy 06302692998
első ülés valakinek nincs? kicsit szét van a műanyag is inkább jobb lenne egy másik, mint szarrá javítani.
huu mondjak árat. sztem inkább te mondj és vagy rábólintok vagy nem. sztem meg tudunk egyezni.
hello
nikasilos henger, mondj rá egy árat és meglátjuk
képeket hamarosan csinálok és teszek fel.
vagy valakinek henger esetleg henger szett eladó?
hello mennyibe adod a hengert?
és képeket tudnál küldeni? és nikazilos vagy hüvelyes?
van egy eladó tartalékba vásárolt polini 70es hengerem kicsit karcos de még jó az enyémen is hasonló karcok vannak. elcseréném gyári dellorto karbira.
Helló skacok!
szükségem lenne rs50(vagy 70:S) -hez, 98as, szívlámpás, elsősorban hengerre, dugóra, +velejáróira, esetleg szettben is érdekel. és még hava valakinek első ülése. meg ami tényleg nem fontos de ha van írj rám,lámpa elé plexi.
előre is köszi szépen!
Vagyis SR ről RS-re
Sziasztok!

Van egy Aprilia SR-m - ami mellesleg eladó - és szeretnék veni egy SR-t. Mit lehet tudni a motorról? Tényleg kiáll a kezed meg mindened, mire végigváltod a sebességeket? Mennyire lehet használni városban? Mennyit fogyaszt? Válaszotokat előre is köszönöm!