Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is keresek 4db indexet cserébe lenne érte 4db honda mtx indexem vagy kp.
Sziasztok!
Rs 50-hez keresek indexet,illetve első lámpa foglalatot, tud esetleg valaki?
Ha ezt a 3 dolgot megvennéd amit BenceRS leírt igencsak tekerne a gép
Semmi sem fog történni, ha csak hengert cserélsz. Nekem többet evett és még egy normális 50-es is lelépett. Ha van rá kereted, akkor egy sport kipufogórendszert is, egy nagyobb (19-21) karburátort, egy jó légszűrőt érdemes még kicserélni. A motor teljesen meg fog változni. Nekem azóta kevesebbet eszik és a teljesítményt ne hasonlítsuk az eddigivel össze.
többet fog enni,10000renként dugócsere.de menni fog.nem kicsit.
Mi a véleményetek, ha az az rs em kapna egy 70ccm airsal hengert.Mibe fog változni a motor?
RS 50(2006-2008)

13-as lánckerék eladó 2000km-t futott
ár:3000Ft

bolti ár 5500Ft+2000ft a felfogató korong
jah és nem lehet utángyártottat venni!
Hay mindenkinek

Nekem lenne egy olyan kérdésem,h az én DERBI GPR 50-re rámegy-e olyan sportikpufogó ami mondjuk egy Aprilia Rs 50-hez való?(elvileg egyforma blokkosak tudomásom szerint)
Hali. lenne egy olyan kérdésem hogy a motoromba most van 10000 km és olajcserét kellene csinálnom, de pontosan nem tom milyet rakjak bele vagy elég ha 50-es motorokhoz valót rakok bele valami finomat?
Hát eléggé csöcsre szaladtam akkor.:D
Kb. 2 hete van meg a moci végig légszürö nélkül járkáltam vele fasza...
Tavasszal lehet hengert cserélni:(
LOL Balu. az gáz :D
Sportlégszürö nemhiszem h. lett volna rajta mert maga doboz megvan a tank alatt amibe a szürö menne csak éppen tök üres:D
minden motoron kell lennie valamilyen légszűrőnek ha nincs csak a karbi torokból sziv az gáz mert megölöd a hengert vele.
lehet ha a tieden nincs akkor azon sportlégszűrő volt és elhagytad.
valamit tegyél rá úgy semiképp ne menjél vele igy is ki tudja menyit mentél vele szűrő nélkül.......
Most lehet hülyének fogtok nézni de lécci ne:D
Szoval azt szeretném kérdezni a 2003-as Rs-ekben kéne lennie légszűrönek?
Csak azért kérdezem mert az enyémbe nincs:S
A gyár Agip-ot ajánl, Castrol, Repsol... Nicasil-os hengernél lényeges, hogy fullszintetikus legyen.
Az egy nagy baromság hogy a szoci mociknak az is kiválló. Csak nem olyan érzékenyek rá. Meg jóvallcsóbb hozzájuk az alkatrész és lehet hogy nem éri meg bele a túl drága olaj.
szerintem diesel motorolaj tökéletes bele én azzal hajtom.
ha a motorba birja akkor itt is.
sziasztok lene egy kérdésm tudnátok nekem mondaniojan oldalt az italmondon kivül aholvana k alaktrészek rs 50 zhez?várom válaszotok.köszi helo
Hoopsz, véletlen más oldalon lévő hozzászólásra válaszoltam, sorry...
Sportkipufogót találsz többhelyen, 50-60 rugóért
valami négyütemű motorolajat pl 10w40
Na azt már nemtudom neked megmondani
Még azt szeretném kérdezni h milyen váltóolajat rakjak bele mert leszereném cserélni csak nem tudom h milyen kell bele?!('96os évjárat)
Köszi