Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valakinek RS-e van ne sajnálja a jó minőségű olajat! ;)
MOL Arol 2T csakis vagy Re-Cord 2T Persze ez csak hülyeség De a szoci mociknak ezek is kiválóak
Ezt a kijelentést, azért gondold át...
Motul q8 valvo, elf stb van pár márka,ami használható, nem a gyártót, hanem a teljesítményszintet, adatokat kell figyelni.
még ugyan. meghálálja a jó olajat!
és ez az olaj jo régi, '96os rs-be is ?
agip castrol igol a többi hulladék
én repslot használok de kinek mi.
Castrol az baba!
Helló!
Most vettem meg használtan egy 2007es apriliát és azt szeretném megkérdezni hogy milyen motorolaj kellene bele?(márka)
Köszi a választ
Nem kéne beleszolni.. ennyi erővel énis mondhatnám hogy mik vannak a matricáid alatt.....
És kérdezett valaki bence?
360-ért újszériás rs-t lehet venni
300-ért adom! :)
hy vannak alkatrÉszeim rs-hez 99-ig szinte minden van .irjatokmsn:c7nyad@citromail.hu
enyém is eladó 500.000Ft
igen és mennyibe kerül?
Sziasztok. Szeretném eladni jó állapotban lévő Aprilia RS50 -es gyorsasági motoromat. Külső: 1 szer csúszott a bal oldalán, és egyszer a jobb oldalon. néhány karcoláson kívűl esztétikailag hibátlan. Belső: Motorikusan kifogástalan állapotban van. ÚJ (gyári) lánc van a motoron és elől hátul új félbetét. Végsebesség 100-110 KM/h. Vagy Castrol R2 racing -et vagy Repsol olajat használtam mindig! Gyárilag Ducatti gyújtás és Del orto karburátor van a motorban. fogyasztása: 3 liter/ 100 KM. Erőss jószág, tanuló és haladó motornak is kitűnő. Az ár NEM alkuképpes. Eladás oka: Nagyobbra cserélem A1 es jogosítvány megszerzése miatt! Komolytalan érdeklődők ne hívjanak! Csere: 125 kcm-es rendszámos motor érdekel. TELEFONSZÁM: 06 70 222 7654
boruzs.laci@freemail.hu
lehet engem láttál mert udvari felől járok...
Mi az MSN ed?
sztem a hétvégén tok meni mert dolgozok az elmúlt pár napban ithon voltam és megfordultam párszor legalább ott jobbak az utak mint mifelénk .
amugy szerep citiben lakok.
és hol fussunk össze?
vagy vegyél fel msnre és ott tudunk beszélni még most fent leszek msnen.
most a napokban nem te jöttél keresztül ladányon? ugyanolyan RS-t láttam mint a tied a benzinkút környékén
am hova valósi vagy?
Laci mikro jössz megint ladányba? összefuthatnánk :D
Hy all! Valaki tudna segíteni h milyen dobot vegyek az af1 esemre? Lehetőleg amivel fasza hangja lesz:D Meg valami honlapot pls link ahol meglehet nézni vagy ha tudtok képet mutatni vagy vidit jo lenne ! előre is kösz