Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello
keress meg emailbe nekem van egy blokkom
joco860504@t-online.hu
ööööööööööö
akkor holnap csinálok 6 mp vel és feldobom
kösz de ezzel az a probléma hogy nagyobb felbontású kellene mert így nem sokat látni
itt 1 kép hátha igy többet tudtok segíteni
tegyél fel képet a blokkról
köszi de nekem csak a blokk felénél van csavar
mer ha lenne a harmadánál akkor nem kérdeztem volna, mivel már jópár motorom volt ezelött és eddig mindegyiknél megtaláltam a szintezö csavart
a kuplung közepénél van nekem csavar, esetleg az? nem tom
de akkor 1 littyó olaj belemegy
bocs azt kihagytam hogy addig kell érnie az olajnak
vizszintesbe teszed a mocit, és jobboldalt a blokk jobboldali deknijén van egy csavar valahol az alsó harmadában, kicsavarod, és belekukkantasz hogy hol van az olaj...
hy
lehet hogy azt mondjátok a kérdésemre hogy még a hülye is tudja, de megkísérlem
szal: az olajszintet hol lehet megnézni az rs-en? mert akárhogy nézem nem bírok rájönni
a segitséget megköszönném
bye
szerbusz roland
nekem már van rs 50 em 1998 as és sztem nagyon megérte mert 50 esek közt nincs ellenfele kivéve saját magát(tuning, újabb kiadás)
200 ért már lehet kapni elég jókat, bár pár 10 ezerrel többér már sokkal durvább gépet kapsz
Sziasztok Rs-Fanok! Azt szeretném kérdezni,hogy érdemes vennem egy RS-t(50 ccm vagy 70ccm még eldől) vagy csak a designja jó?! az évjárat amiből nézegetek az 1997-2000,a pénzem miatt mert "csak" 200 ezer forintom lesz körülbelül.
A válaszokat előre is köszönöm.
Üdv.:Roland
de a papírjai szerint 1600-ra van beállítva gyárilag az alapjárat, és hang alapján sincs 2600as fordulaton.
nekem is 2000-2500 az alapjárat mivel 2t, hidd el pontosan mutat (ha nem is halálpontosan), mivel elektromos és nem bowdenes, elektromos inpulzusok alapján számolja ki a fordulatot...
persze, nem az idegesít hogy most sosem megy 1000alá a mutató, hanem az hogyha a motor 8000en jár, akkor 9000et mutat. de így az alapjáratom 2500, a mutató szerint
az csak egy dolog, hogy a fordulatszámmérő ezresről indul, attól még nemfog annyival többet mutatni...
ha pl. 1500at mutat alapjáraton, és lejjebb tekered 1000re, meglátod hogymég ott is pöcörög a motor, majdhogynem leáll mivel 2ütemű ezért felesleges hogy 1000 alatt mutasson is valamit, mivel ezek ott már szinte lefulladnak...
a hőfokjelzőt akk majd megkérdem a szervízben. és a képet megköszönném
az enyém se jelzi a hőfokot,de képet tudok csinálni a fordulatszámmérőről.
akor majd ha megyek be legközelebb megkérdezem tőlük:P de tudsz cxsinálni egy képet a fordulatszámmérőről álló és járó motornál? telefonnal is jó nekem. jaés. a motor papírjaiban láttam h van hőfokmérő a jobb oldali sávnál a digit kijelzőn. na az enyémen nincsen, vagyis nem jelzi:S
Az enyémen nem.
tudom az enyém is az ,csak nem tudom hogy miért csak 11 fogaskereket raktak rá.Akkor lehet rendelek bele egy 14-eset.
persze. az összes új rs az
de a tiéd is derbi blokkos?
ja és feltűnt a motoron, hogy alapból a fordulatszámmérő 1000en áll(mikor nem megy a motor) szal mindig egy ezressel többet mutat:D(és eszerint pörgettem 7000ig) mindenkinek ilyen az rs-én?
a enyémben még benne van a folytás, és mág nem pörgettem ki egyszerse 7000fölé, de úgy 50et megy. és asszem 14/53-as áttétel van rajta. nem variáltam még semmit a gépen.
Hali
Neked mennyit megy a mocid?Mekkora fogaskerekek vannak benne?