Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv..nemtudja valaki holehet venni arpilia rs 07' re sportkipufogó rendszert?és mennyiért?
esetleg valami netes oldal? kösz ielőre is
Ja és 14es van rajtuk gyárilag!
Sportkipuffal lehet hogy jobban menne, de csak felül, alul még annyi ereje se lenne mint most!
köszi,a tiéd mennyit megy?az enyémből kivették a fojtást 75-ment,12000-ford.gyárilag elől 11 fog.kerék volt,most tettem rá egy 13-asat,csak nem pörgi ki a 12000-ret.Talán egy sportkipufogó segitene?Vagy lehet még benne fojtás?
17,5 mm, legalábbis az enyimen olyan van gyárilag
valaki mondja már meg hogy ezeknek az a motorszáma ami a váltókartengelynél van az a kód? mert az elég rövid vagy itt csak az alvázszám a fontos?
nem tiszta a dolog mert iylennel még nem találkoztam.
ki tudja hogy a 2008 as modelleken hányas karbi van?
és most mennyit megy a mocid?
Üdv! Km óra meghajtó kellene nekem. Tudnátok segíteni ?
Sziasztok!
Most szeretnék venni egy ien motort és azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire igényes?Mármint mennyire kell rá költeni?
Van-e rajta valami ami esetleg ugymond tipushiba?
És ha estleg tudja valaki hogy mennyibe kerülne ha egy teljes blokk generált szeretnék csinálni?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv.
tudna ide valaki belinkelni egy robbantott blok ábrát megköszöném én nem találok sehol se.
nekem,én még új vagyok a forumon.Még most kezdem csinositani.
helló 92 es aprilia rs 50 hez kéne első hátsó fogaskerék és lánc a hátsó 40 az első 13 fogas ha tudtok ilyet írjatok kösszi csumi!
Sziasztok! Nincs véletlen valakinek RS 50-eshez eladó sportdobja?
És nem tudjátok véletlen hogy Székesfehérváron hol lehet kapni?
Na kinek van vásárhelyen új 08-as fekete RS 50-e? Strand előtt állt ma délután.
mjad itt érdeklődök ez elég olcsón hirdeti magát és úgyis kell alkatrész is hátha megoldódik a km óra problémám is .
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Gondolom perselyeztetésre gondol.én úgy tudom hogy százhalombattán van egy bizonyos tuza györgy és ő foglalkozik ilyennel. nekünk 125 rs-t csinálta és 50valamennyivolt úgy hogy vertex dugóval
aki tud segitsen fontos lenne!
sajnos a motorom megadta magát az aluhenger megszorult és a dugót öszebarmolta de még az lenne a kisebb baj de a hengerem is sérült kicsit
kérdésem megéri ezt megcsináltatni és ha igen hol válalnak iylet?
mert ez egy polini henger lenne.
Igen, húzni elég jól húz valóban, pörög, és nekem is csak egy gyári folytáskivétel volt, bár régi típust nem ismerem az milyen..
Nekem van egy 2008 RS50 és meröben más mint a régi.Gyár beálításokon gyorsabb meg jobban húzz mint a régik.Meg az utfekvése is több a jónál.
olvass vissza
üdv..nemtudjátok hogy 2007es rs50 re honnan lehet sportrendszert szerválni? és menyiért?
az hülyeség hogy népbetegség nekem 32000 km volt benne és sosem volt baj vele mindig tökéletesen mért
jha és ez majdnem kimaradt nemtudom mér lehet amikor beinditom és indulnék vele oylan mintha keveset kapna vagy erő nem lenne és majdnem lefullad de ha elér egy fordulatot akkor meg semi baj vele.
és indulsánál ha szivatót rajta hagyom akor nem fullad.
de most ha keveset kapna vagy nem lene erő akkor nagy fordulaton mér jó?