Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pár napja vettem egy rs 50est és volna pár kérdésem aki tud segitsen megköszönném.
nem találom a blokszámot igaz anyira nem kersetem mert koszos a blokk.
és ezen nincs benzincsap csak egy csonk van maszekolva és ara van rádugva a benzincső valaki le tudná nekem fotózni a csapot a motorján fontos a felfogatás is nekem most egy lemez 4 csavarral van a tankhoz fogatva és aba menet és benne a csonk mert ha látnék egy gyárit utána megkérdezém a bontókat csap terén.
és ez tényleg igaz hogy az rseknek km óra az "népbetegsége"?
mert ennek se mér vagyis a keréknél a hajtás nem forgat.
na kb röviden ennyi várom a válaszokat
jha és a motorról képeket találhattok a fotógalériában.
CSáó! nincs valakinek aprilia rs-re 80 as hengerfejtőmitése? vagy ha legalább megmondanátok hol tudnák ilyet beszerezni...nagyon sűrgős lenne...
már semennyire, megvan rá a vevő
attól függ! mennyre tartod?
Hy! Nekem egy 2003-as rs 50-em van. Gyári kipu van rajta. És vmié 6.ba 9ezertől már nemnagyon akar pörögni csak akkor amikor lejtőt kapok . Lehetséges, hogy még vmi fojtás van benne Megtudnátok mondani hogy lehetnek folytások De viszont a motor alacsony fordulaton meg nagyon megy.
Köszönöm nagyon az ajánlatokat ,de újrafestett,50-esnél nagyobb hengeres,és trapézlámpás nem érdekel.
Sziasztok!

Ádám vagyok és nekem is van egy rs 50-em.

Nem tudom pontosan 94 vagy 95 ös.. még trapézlámpás.

Az a helyzetem hogy hűtővíz nélkül mentem és egy kicsit besült minden... főtengely, blokk etc kapa...
Nekem nagyon olcsón kellene akár (biztos :D ) hasznélt alkatrész is hozzá.

Nem tudnátok segíteni ebben.

Ha esetleg valaki cserélte a blokkot nagyobbra at én szivesen elszállítom ne foglalja a teret... etc..

Előre is köszönöm!
it a kx
sziasztok én most vetem egy rs t és emgválnék kawasaki kx80 tipusu crossmotoromtol...ha valakitérdekel az szoljon.bos már hogy ide irok fe nemtok másho va ha valkit érdekel szoljon.vagy mondjátok haveroknak.köszi.kérésre töltök gfel képet
nekem van egy rs em pont elado és 220 ba tovább adom xnas@freemail.hu msn em vegyél föl adok hozá hátra két fék betétet pot ba olaszbol hoztuk család barát tol 265 ezerért vettem bal oldalt cuszott vele a tulaj tavaly hiányzika km spirál limited edition uj henger van rajta én áltam azt is hát vegyél föl msn re küldök képeket!
hay

kösz a segítséget,de ezt én is tudtam ,azért írtam ide a forumba,h ha vki még nem hirdette volna még meg akkor egyből szólhat
Közvetlenül nem tudok belinkelni keresést (2. linkem elrontottam), de ha az első linkre kattintasz, és a főoldalon rámész a motorkerékpár fülre, kereshetsz több kritérium alapján
helló, ajánlom a használtautós oldalt ahol rálehet keresni motorra is autóra is, különböző kitériumok alapján

pl amit megadtál (max 230), az alapján a rendszerébe ezek (katt) az aprilia rs50esek vannak.
Kipróbáltam 10800-11000ig pörög, és legközelebbi kötelező szervize csak 4 ezernél van..
De amúgy bejáratósan valóban 60 körül szoktam vele menni, ami nem 10ezer..
de elvileg csak 1000ig bejáratós szóval még kb 100km.


@nagyi: kösz, igen 08as modell, nekem is megtetszett :)
Hay mindnekinek keresek APRILIA RS 50-et megvételre. max 230ezerig
Várom az ajánlatokat.
amúgy kurva jólnézki az RSed látom 08as nekem főleg a felni színe tetszik kár hogy az enyém kék lett
nemhinném hogy járatósan tizen ezrekig pörgetné...
hello
sztem nem csak a kipuff. ban van folytás hanem a karburátorban is, azért megy lassabban.
azt meg 1000km nél veszik ki, de ez nem biztos.
menyit pörög sebességben?kipörgi a 12000et?
hellósztok! az baj ha kipu vége olajos? én arra tippelek h sokat kap mer szívatóval hidegen nehezen indul anélkül meg pöccre bár nemtom h van-e köze hozzá
Amíg bejáratós nem akarom piszkálni, ilyen 13-as lánckerékhez hol lehet hozzájutni?
Kipuffogóba van még folytás? mert gyárilag szerintem onnan szedtek ki valamit mert sokkal sportosabb hangja lett mint folytással volt, de itt a kipuff már az ülés alatt van, nem oldalt..

Kép róla adatlapomon
rendeljÜnk mÁr, mÁr kÉne a cucc bence!
kell?
mi az ára?
nekem elégvolt belőle ennyi ahogy leszakadt az idom beremegett a kormány alig bírtam tartani johogy nemtortem szarrá magam szal most elis adjuk