Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözöllek a 2ütemű aprilia-k világában!
Elvileg a csonknál kell egy hőálló gyűrűnek lennie akkor nem nyomja (vszinüleg elégett a tied és azért nyomja ott márha volt benne)
Rájöttem holnyomja ki az olajat.
Ahol a kipufogó csatlakozik a hengerhez.
Ott valamiért kifujja az olajat egy picit.
Értem.Kérlek benneteket nézzétek el tudtalanságom nekem nemvolt még motorom ez az elsö.:S
Emiatt vagyok ennyire satu a témához.:S
Nekemis a dekni oldalán van egy csillagfejü csavar.
Akkor azt csavarjam ki?
a fekete műanyag csavaron nem is lehetne nivó mert az a kuplung bedarálná.
a deknin lennie kell egy csillag fejű csavarnak az a nivó nekem ott van az egyik deknicsavar mellett de láttam már a dekni közepén is nivót igaz még csak olyat képen.
és nekem az a furcsa hogy nivóig öntöttem, és úgy nyomta ki
Hay mindenkinek!

Érdeklődni szeretnék,h ami nekem van Derbi GPR 50 (2003) 6 sebis ugyanolyan minarelli blokkos ugye mint az aprilia rs? A lényeg az lenne,h sportkipufogórendszert szeretnék rá és tudni szeretném,h rámegy-e ami az aprili-hoz lehet kapni
Értem.
Csak én olyan hülye vagyok attol félek mindig h. lesz valami baja:D
amúgy holvan a nívó pálca?
már bocsi.Mert nekem jobboldalt a blokknál van egy fekete csavar lecsavarom de annyi.
Annak a végén nincs nívó páca.Szerintem letört vagy foglamam nincs
Igen az lehet hogy belement az 1 liter de a szervízkönyvbe is 800ccm van írva , és az még mindig jobb ha ott nyomja ki az olajat minthogy a szimeringet nyomja ki a váltókarnál
nem hengerfejes az nekem is hogy öszeraktam a blokkot mentem vele kb 30km tert és elkezdett folyni és utána jöttem rá hogy a bloknak van egy szelőző furata a hátsó felső blokkcsavarnál és oda egy kis gumicső van téve,na nekem az volt a baj hogy sokat öntöttem bele és a feleslegeset ott kinyomta pedig nivóig öntöttem de úgy látszik keveseb kell bele mert már elált a folyás. nekem kb 1 deci olajat pancsolt ki. de akkor a nivó nem értem mér van ooyan magasan ha kinyomja úgyis mert igy nekem 1liter ment bele de elég lene 8deci is ahogy nézem.
Előbb gondolkozz! Am nem hengerfejes! Nézd körbe a blokkot a kipu és a henger csonknál vagy a váltókarnál ilyenek nem kell egyből ilyenekre gondolni!
hello!
Megtudnátok nekem mondani,hogy milyen váltóolaj kell a motorhoz?
Köszzi a választ előre is
Üdv.
Ja és ma vettem észre h. az idom alja ahol a 2 oldalsó összecsatlakozik olajos.:S
Mitöl lehet az?
Valószinü hogy hengerfejes?
Értem!Köszönöm szépen!
Nekem mondtak olyat is hogy takarítsam ki a gyertyát.
eddig a motort max 7000ig pörgettem, ha kiszedik a folytást, nemfogom egyből 12ezren hajtani:D de már alig várom h húzhassam neki amúgy nektek mennyi a vége 11es első lánckerékkel?
csak vigyázz, miután kivették a folytást megvadul a gép
Én majd pénteken viszem be a motorom 500as szervízre. hétfőn megbeszéltem a szervízessel a pénteki időpontot, akkor volt az rs-ben 480km...mostvan benne 570, és még itt az egész nap... amúgy nektek mennyi volt az első szervíz összesen? és honnan vették ki a folytásokat?
Azt mondta hogy nagyon beengedi a dzsuvát...
úgy a garanciáját is elveszti ha figyelmeztetés után se szeded le nem? Meg am nem tesz jót az élettartamnak

nem azért mondta..
az én apriliámon is sport légszűrő van
a szerelő azért mondhatta, mert a sport azért sport mert több levegőt juttat be
ehez viszont a benzin arányt is feljebb kell tornászni
noss 2 lehetőség van
1: nézesd meg az aksit szakemberrel, ha jó akkor
2: önindító fogakat eldarálta és kis járatással mégiscsak indít
tipp
nekem az aksival megjavult
Ti használtok sport légszürőt?
Az enyémen az van ,ma bevittem szervizbe és azt mondta a motorszerelő hogy felejtsem el sürgösen....
Vélemény?
SZiasztok!
3 napja vettem egy Rs-t.
2003/11 havi.Olyan gondom van vele h. ha 1.nek akarom beindítani akkor nemindul csak tekeri.
Olyankor betolom jár 2 percet kb. és leállítom.Aztán indítom megint és így meg már pöccre indul.Nemtudom milehet vele mert amúgy meg megyen a 70cc-is af1-et addig amíg nemkelett váltanom fogtam vele.
Na jó elég lesz az kb 6centinek is kicsit benéztem:D