Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tessék itt van egy "RS 50-es" motor! Tőlem megkapod 250ért.... De ha (!) RS 50-t (!) keresel, akkor a használtautó.hu-n majd találsz párat!
Sziasztok. Szeptemberben szeretnék venni 1 RS 50-est 200000-250000 ft körül ,ha valaki tud valami érdemes darabot légyszi írjon! további jó mocizást, Csőváz
50-esre felesleges 17,5-esnél nagyobb karbit rakni, esetleg ha van rajt egy rezós kipuf, de csak többet enne vele...
És egy nagyobb karbi mibe beolyásolja?
magasabb fordulaton erősebb lesz, de alacsony fordulaton meg gyengébb
Szerintetek egy sportkipuffal mibe fog változni a teljesitménye a mocinak?
tessék itt egy kép
egy képet valaki nem tudna feltenni vagy belinkelni egy rs karbiról gyári dellortóról mert az enyémen nem gyári van és nem az igazi vele a motor be kéne állitani de én gyárit akarok rá csak még gyárit nem nagyon láttam.
aki tenne egy képet be megköszönném.
amugy a másik karbi egy japán mikumi karbi eladó vagy elcseréhető
FONTOS LENNE!
Az enyém 2008-as,17.5 karbi van rajta gyárilag!
2006tól 17,5es van rajtuk
csá szerintetek megéri új rs50-t venni ilyenkor? annyira gyönyörűek ezek a motorok
lefényképezzeme a karbimat is?
Eladó:
új rs-re rendszámtábla tartó
hátsó lábtartó párban
Ez hülyeség! Aprilia hivatalos oldalán 14es van, egy simsonon nagyobb karbi van ha ránézel is látszik, és az 16os tudtommal!
volna egy olyan kérdésem nekem nem a gyári karbi van a motoron egy japán mikumi és kis fordulaton halott vele a motor csak alapjárat van ha odahúzom neki leáll de ha szivatót ráhúzom meg megy rendesen de ha kipörögte magát szivató nélkül is megy rendesen csak ha esik a fordulat akkor behabog.
és ezen egy 70es polini henger van gondolom azért tetk rá nagyobb karbit de ide megtené a gyári is sztem.
én nem érek rá anyira álitgatni aki estleg elcserélné egy gyári dellorto-ra az irjon. és megbeszéljük. ezt csak be kéne állitani.
Sziasztok! Nincs esetleg AF1hez (sztem RS50 u az) jó áll. gázbowdenszettje valakinek, elosztóval?
tessék, 2-es pontnál!
17,5-es karbi gyárilag
ez mind szép és jó csak trapézlámpást 94ig csináltak. de ugyanaz a 98as idomja is szóval lényegtelen.
mint ahogy írtam. igen! fél lengökatos, trapéz lámpás, 98 as
itt vannak képek, ezek alapján már könnyebb
98-as féllengőkaros trapézlámpás?
még annyit szeretnék hogyha tudna valaki 1998 as fél lengökaros trapézlámpás rs 50 het a két oldal takaró idomot az legyenszives írjon, meg hogy mennyiért tud.
kössz
köszi
és tényleg odáig kell érnie
kicsit jobban átdöntöttem arra az oldalára és folyott az olaj
köszi mindenkinek
Az a csavar az ami a felénél van odáig kell tölteni elvileg 8deci
itt van a jobb kép, ebböl már mindent ki lehet venni
elöre is köszi a segítségeket
igen az lesz az a csavar...és ha addig ér az olaj akkor jó