Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy baleset és árulod is?
durva lehetett! és mennyiért árulod ha szabad tudnom?
akkor rosszul halottad
Nem így hallottam én ezt Nagyi.......
165 nél leszakította a baloldali idomot a szél és ugye egybevan fogatva a fejidomon lévő kis légterelővel ami szintén leszakadt az idom megvan de nagyon megsínylette az esetet
Eldobtad az új RS-ed?
akko mostkell rávetni magad
már alszik a kis buzi
néztem is mondom ennek meg mikó van 50es RS-e:D
Bocs fucky felhasznólájáról írtam
nekem is annyit ment
-vegyél előre 13-as lánckereket
-heréld ki a kipuffot
-és karburáld be faszán
nekem ezekkel 100-at megy gps-el bemérve(80kg vagyok)
pár napja vettem egy rs 50est és volna pár kérdésem aki tud segitsen megköszönném .
nem találom a blokszámot igaz anyira nem kersetem mert koszos a blokk.
és ezen nincs benzincsap csak egy csonk van maszekolva és ara van rádugva a benzincső valaki le tudná nekem fotózni a csapot a motorján fontos a felfogatás is nekem most egy lemez 4 csavarral van a tankhoz fogatva és aba menet és benne a csonk mert ha látnék egy gyárit utána megkérdezém a bontókat csap terén.
és ez tényleg igaz hogy az rseknek km óra az "népbetegsége"?
mert ennek se mér vagyis a keréknél a hajtás nem forgat.
na kb röviden ennyi várom a válaszokat
jha és a motorról képeket találhattok a fotógalériában.
Elado RS 125 4000km es idomsérult érdeklődni itt vagy e-mailen nagyi46@citromail.hu képek az adatlapomon
Nemrég vettem egy RS 50es apriliát újonnan, az lenne a kérdésem, hogy ennek mennyinek kellene lennie a végsebességének? Mert 500kmnél gyárilag kivették a folytásokat, és így megy 75 km-t síkon (órája szerint), amit egy kicsit kevésnek tartok. Előre is köszönöm.
sziasztok én is 2008 ast akartam venni de uttána gonodlkoztam márciusbanv rakom a1 böl a jogsit itholvan a 07 es rs 125 minek vegyek ujj 50 est és ezért vettem egy 2002 est:D
azért mertha aztnézed egy 50ccmes motorért sok a 700-800 ezer forint
Matricák készítését vállalok és kisebb alkatrészek polírozását.OLCSÓN....érdeklődni msn-en vagy e-mailen lehet. gabee1204@freemail.hu
semmi baj nincs vele nagyon jó kis motor
Akkor miért nem éri meg megveni?!
semmi baja nincs nagyon jó motor de te aztkérdezted megéri-e megvenni énmeg mondtam hogy NEM
Miért olyan rossz.
Vagy mi a baja hogy nem szabad megvenni?
nemhinném
Helló!Most szeretnék venni egy 2006-2008-as évjáratú Rs 50-t
Szerintetek megéri megvenni?
hello
nekem a 2002 esben 80 as óra van, de ugyanúgy mér 120ig(meg utánna is ).
nincs semmi különbség hogy 80ig van irva vagy 120ig.
Hello!

Valakinek nincs eladó egy jó állapotban lévő RS50?