Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát én olyan motort nem vennék amin 80 as henger volt.kitudja mit kapott a főtengely?
nekem 21 es karbim van és sokkal jobban megy tőle de mikor megvettem a mocit akkor is 17.5 es volt rajta meg kilett vágva a katalizátor
helló

nem a gyári kipuff van rajta a dob házilag készítette rá az ipse de esztétikus , a fogaskerék 12-es 2002-es évjárat .

a karbiban 72-es fuvóka van ,nemlehetséges hogy az előző 80-as hengerre lett beállítva és nem állították be az 50-hez ?
vagy tűgörgőscsapágyak vagy főtengelycsapágy.meg kell nézni
Lehet, hogy a csapszeg csörög, akkor nme úszo meg 40alatt mert ha szétbontod akkor minden kopó alkatrészt meg kéne venned, nehogy 3ezer km után megint szét kelljen szedned, mert más is szétment!
ha gyűrűs akkor egy dugót kéne venned bele!ami 12730ft volt nekem.de lehet hogy még meg kellene húzni pár csavart.meg átnézni kicsit
Sziasztok.Szeretnék venni egy Aprilia Rs 50-es mocit!1999-es évjárat.A tulaj azt mondta h. a gyűrű kicsit csörög!Ezt mire véljem szerintetek?MI lehet a baj?Esetleg drága lenne a javítás?válaszokat előre is köszönöm!fontos lenne.
Cs Szaniszlai!
Lehet h van benne vmi féle folytás v még a gyári kipuff van rajta és az miatt.... Olyan nincs h csak 75őt meggy:)Vagyis biztos van de az nem egézséges:P:D
Hányas Évjáratú a mocc?
Meg hányas fogaskerekek vannak rajta?
Nem áll meg vmelyik fordulaton?
Keresek 06-os rs 50-hez első hátsó lánckereket(13/53)
Minden netes boltba néztem már de sehol sincs
Hi nagyi !

ugy veszem észre te nagy szaki vagy amit vettem mocit nem akar menni 75-nél jobban hol keressem a hibát szerintem beállítási problémák vannak ,uj henger, sportlégszűrőt kapott 14-es karbi van rajta legalábbis azt monta az előző tulaj , aki kintről hozta .

segítsetek légyszi nagyon kezdő .
Én 2003as ként vettem és az is!
nekem mindenhol 93 van csak az elözö tulaj mondta hogy 98 de akko még zöldfülű voltam
az nem lehet hogy akereket vagy a telót nem ugyanakkor gyártották? szal mindenben ugyanaz az évjárat szerepel?
márcsak holnap ma biztos nem matatok már a garázsban
nézd meg az első telón rajt van
én 2003 as ként vettem de szerintem az vagy ha nem akkor 2002 es mert ez 2003 januárba lett véve a millemotornál
én is 98asként vettem az rs-t aztán 93as mint késöbb kiderült
hát nemhiszem
de a mai világba minden megtörténhet
lehet venni egy lengökaruhoz is vagy keress neten képed és az alapján legyártod
akkor vagy kell csinálni sufniba egy lengőkaros motoremelőt vagy hagyni támaszon
jaja nekem dupla
amugy fajin lesz ha mindent kivágsz belöle nekem is kiven de 5 ezernél már nem birok megmaradni melette ugyhogy csak menetközbe huzom inkább neki
nagyi ami neked volt/van 50es rs ed az kétkarúlengővillás? mert én most próbálok beszerezni egy emelőt de az a kérdés hogy hogy teszem rá fel mert egykarú a lengővilla
holnapután kész a motor:D és váratlan hiba volt:eddig kifújt a henger és a leömlő közt most eltömítette magának.és a kipufogó meg tele van koxal.holnap rezó ketté minden ki,holnapután összehegeszt és fel a bódis tompító :)
jó szar ma nem is birtam motorozni
tegnap meg éjfélre értem haza