Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na azé:D milyen idő volt nálatok?
de
senki?
Üdv! Aprilia rs 50 eladó 02-es, Malossi Mhr replika versenyhengerrel+sportlégszűrő...300 ezer körül gondoltam, mert nagyon jó állapotú
A dátum ami a képen van az nem igazi csak nincs beállítva a fényképező!
Köszi!
Thomas09 nagyon szép a motorod
azért:D
Csak a tomítót!
csak a tompítót vagy a rezót is?
Ma leszedtem a kipuffot és állat hangja van!
végülis mindegy csak amivel vettem annak nagyon rossz a hangja....rátettük haverom Af1-ét(125-ös) és sokkal szebb hangja volt...mármint a jelenleginél de nem tudom milyennek kéne lennie....ha lenne valami ráműteném valahogy :D
milyen végdob kéne?
Üdv! Nincs valakinek rs50-re eladó végdobja? és ha igen mennyi lenne? előre is kössz
Nem, nekem 2002-es és sima:) meg asszem utána is az volt

am azt kell megnézni hogy hogyan kapcsolódik fönt az órához a spirál(nem bisztos)
bama boy!nem mindegyiké jo mert nekem kellet km spirá!(kelll még):Dde az aprilia egy szezonba 3 féle km spirált add le !eszt apriliás monda nekem de gonolom igy a fordulatszámmérö-nél is!több mint valószinü!
Nincs valakinek véletlenül egy feszültség szabályzolya?rs50 re!sürgös lenne nyakunkon a jó idööö!
elölre köszi by én:!:D!
Hát az összesé nem nagyon mert 2002 óta szerintem már elektromos!
Szevasztok !

Sürgösen kelene egy Fordulatszám spirál, Aprilia RS50-hez 1995-ös de az összes rs-é jó aszem. pls ha valaki tud szoljon. thx.
hol kell megnézni hogy van e benne elég váltóolaj?
Mennyi olaj kell a váltóba?
Aham hát elkérik ezeknek is az árát, de sztem nem vmi nagy szám... de 6körül már lehet duplarétegűt is venni
egyébként 3800 FT volt ha jól emlékszem de lehet csak feleannyi már nem tudom
szal nekem nicns vele problémám:D Csak én ha vennék tuti nem iylent raknék az enyémre Ennyi:)