Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én innen rendeltem www.imet.hu nekem 60mm es kellet
ha vennék direktet milyet érdemes és mennyiért?
nekem meg ma elszakadt a gázbowdenem.. szerencsére van egy Prima75 -öm amíg nemlesz kész az RS
jah akinek jól megy :DD
és csak a sportlégszürö miatt olyan?
Nekem volt egy kawasaki-m és annak a hangja valami kurva fasza lett!Az 50es AF1emmel is próbáltuk a direktszűrőt, de nem tudtuk ráállítani !De nem baj itt a Sport Pro nyár elején meg a rendszer !
legjobb hogy nemjó a KMóra spirálom :D
nekem nagyon sokat morcosított rajt.és ha felveszem az utazót (8e) 2-3perc után bassza a fülemet úgy hogy a többiek azt mondják hogy ezután egyedül megyem motorozni :D
Háát valahol arrafelé
engem is megnéznek sajna csütörtök este jöttem haza suliból a régi 4-esen a városban senki így nem lasítottam le jöttem tovább 70 el a rendörök épp beszálni készültek a kocsiba de valahogy abba hagyták az ajtóval való pepecselést szal jol megnéztek maguknak
gondolom power felett :D
szval a legegyszerűbb megoldás a léxűrő... (?)
Enyémnek is
mondjuk alatta is van rendesen :D de szeretem hogy megnéznek :D főleg amikor alacsony tartományból elkezdem nyújtani :D
:D legjobb.. 9ezer fölött enyémnek is igennagy hangja lesz :D
:D:D:D:DD
hosszábvan vágd ketté és vegyél ki belőle mi így csináltuk jobban is megy de a hangja az valami veszedelem haverok 5 percig nem bírnak mögöttem meglenni
ráraknám a malossit az széthajtja nem?
ez nem hiszem hogy menne
mármint a folytást a malossi kipura irtam.de vágd ketté a rezót a hegesztés mentén és ami bent van az mind ki
flex
folytás?:D és hogyan heréljem ki?
igen
ki kell venni a folytást