Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem szar csakhát nem olyan kitételre, körülményekre van tervezve talán
de nézelődj itt-- http://shop.unas.hu/shop_art.p...
Szija! Őszintén mondva nemértem a kérdésedet.. Mindenesetre itt nemazon van a hangsúly, hogy hogy szokás, hanem egyáltalán, ha nagyobb hengerrel, karbival stb.. üzemelteted a motorodat, akkor nyilván erősebb lesz vagy gyorsabb, így nagyobb erőt fejtessz ki a főtengelyre és a csapágyakra is....
Ezért ajánlott a hengerrel együtt a főtengelyt is meg a csapágyait is kicserélni, máskülönben nemlesz hosszú életű motorod.....
Magyarán azt mondod, hogy ha tuningolod a mocit, akkor lekell hogy cseréld a csapágyakat, mert az RS-ben egyébként szar mínőségüek vannak? Mert az SKF is csak egy sima csapágy...
Bemész megmondod milyen csapágy kell és kséz... Az SKF sztem jó:)
Cartmanxxx Az APrilia RS 50-enben 17500 km- van benne!NOs akkor szerinted akor most mivan?Vagy mi a helyzet a mocival?Válaszodat előre is köszi!
Bemész, és azt mondod ilyen cspágyat szeretnék csak tuningot, ennél erősebbet, csak ugyanebben a méretben, vagy mi? Ahoz hogy jobb és erősebb legyen, a méreten kell változtatni.
Azt én is tudom, hogy csapágyat, csapágyboltban lehet kapni!
Az SKF, helyet Koyot veszel, és akkor az már strapabirobb? Vagy erősebb?
Bemész egy csapágy boltba és veszel...
Engem kíváncsivá tettél! Hogyan cseréled ki a főtengely csapágyakat erősebbre, strapabírobra? Nálatok ez hogy szokás?
hát elég ocsmány egy feje van :Daz oldalán nem is csináltak semmi mást csak az feje változoot meg
Ez hülyeség... Ha normálisan összevan rakva és normálisan használják nem lesz annak semmi baja...
hány km van benne?
Hellosztok!Megkérdeztem és azt mondták h:A dugattyun van egy kopo gyűrű és ez csörög egy picit de aki nem ért hozzá az nem is halja. 1-2000 ft ennek a cseréje de amég erő van a mociba és jól indul nem kell cserélni.


Akkor most mi tévő legyeK?Tényleg 1-2000 ft?Ez mitől csörög?Szét van hajtva?
Válaszokat előre is köszönöm!
enyémbe is erősített főtengely van csak már 50 es
amelyik rs ek körülöttem vannak mindegyik főtengelyes lett 4-5 e km után.
Figyelj ez úgy működik, hogy ha veszel egy nagyobb hengert az rs-re, akkor nyilván kicseréled a főtengelyt is meg a főtengelycsapágyakat erősebbekre, strapabírobbakra legalábbis nálunk ez így szokás... (Tod minden tuning hengerhez ajánlanak másik főtengelyt is jobb helyeken)
Nemtudom ti hogy szoktátok...
Nekem is másik henger van rajta, úgyhogy tudom, elhiheted!
2000km
azóta menyit mentél vele kmben?
Nyár vége!
mióta van fent a 80as henger?
Most volt hajtókar (egy kicsit már lógott) ,főtengelycsapágy és szimering csere!
14e
de ugye az köztudott hogy hars-t tuningolsz az megbízhatatlan lesz.és kb mennyi km van a főtengelyedben?
Nem vajból van a főtengely!
Nekem semmi baja!