Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudom hogy nem nekemszólt csak érdeklődtem a probláma
Ő ha megnézed az előzményt nem neked szólt:D Hát nem tudom mennyire sűrnek ezek a pár ezer ftos szűrők:D Jó mondjuk az én rsemen is iylesmi van csa kfém hálós Bár én vmi 2rétegűt vennék rá ha már egyszer vennék...
ezzel mia probláma? a környéken nem egy 50-es illetve 70-es RSen ilyen van nekem jó meg másoknak is
Vegyél már vmi komolyabbat
nekem jó énis italmondonál vettem, jaja csak a szinük más de én azért vettem ilyet mert sárga a rúgó is és jól ment hozzá de én már nemhasználom amióta új cuccok vannak a gépbe
Italmondon én is ilyent néztem? ez jó? Mennyi volt? :D mondjuk másféle nincs is nagyon, csak szinben térnek el.
nekem ilyen levegőszűrőm van:
Ez midn szép és jó de ventilátor zárni is tud?:D meg a kád lefolyohoz kéne vmi hasonló méretű karbi is
Mondjuk én kicserélném a membránt egy proci ventilátorra...had darálja befele a benyát!a tankon a csapot meg egy kád lefolyóra!
Hát nem keveset!
szerintetek egy malossi membrán mennyit dobna a motoron?
na lépek alvadni császtok
Ott is kapsz!
simson bolt van kettő :D
Nem aprilia!Ott nem nagyon kapsz, ők is italmondo-tól rendelik!Egy motorosbolt!Vagy azsincs?
Kalocsán épp most zárt be az aprilia bolt :"(
Jaja... de am elég ha elmész a helyi motoros boltba, mert 50ccm-ben szinte mindegyik karbi vége egyforma és veszel egyet, ott adnak 90fok is hozzá meg bilincset és nem is kell várnod a postára stb!
én nemvágom , de azt tudom hogy nekem is kellene vennem.. bár sztem herélt kipuff hangján nemigen változtatna
hát jah de elég lenne nekem egyis csak a másikat elkellene majd adni
szal mondjuk ez fasza?
http://www.imet.hu/index.php?c...

2000 ért nem is sok nem?
azanemmind1
Nekem is 2 van De volt egyszer 5 is !
ÁÁ csak sokat melóztam érte!Nyáron is sokat fogok lesz 200ezrem Megy mind az Aprilia-ba, és még marad egy kis olasz útra is !
hiszen ahogy nézem neked is 2 van
jómegy... akinek 2 motorja van!