Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is 90 körül megy fater cbr-e 94et mutatott nem tom mennyire pontos
de még csak most lesz egy kicsit megpiszkálva
Thomas, mennyi a vége mer nekem istennek se megy 90-től többet. És látom neked is 03-as.
Püspökladány
Ha azt se tudod h miaz az ülepítő akkor szerintem bízd szerelőre
te melyik országban lax?
szedd szét a karbit takarítsd ki öntsd ki belőle a vizet
a karbi alja
ulepito mint?bocs nem ertem:D mi az az ulepito
Szedd le az ülepítőt! Vagy felakadt az úszó vagy kilyukadt! Ha ez se akkor nincs több tippem! Látni kéne a vasat!
Szijasztok

ismét én

nem indul a moci azota hogy a benzintartájbol kiontottem a benzint mivel viz volt benne, vettem bele uj benzint, meg olajat is, beleontottem aztán megnyitottam a csapot, a karburatol aljábol jon kki egy cső és folyik ki belőle a benzin, az a cső levolt vezetve és nem volt semmihez csatlakoztatva a vége, amikor beprobálnám inditani a motort semmi, nem reagál az onindito, mintha az akku lelenne merulve, de az akku uj, és felis toltottem, de semmi. Ma még reggel ment a moci, de amikor felváltottam és huztam a gázt fulladt sztem ez a viz miatt volt, de a tobbihez nincs tippem

nagyon megkoszonnem ha tudnatok segiteni

udv.Zanin
Hol laksz Thomas?
itt
Emberek!
Hát hol vagytok?
hogy egyesek milyen korán feltudnak kelni
Néked is Thomas09!Nameg mindenkinek
Szép jó reggelt mindenkinek!
Ha kell valakinek 80as henger (Top Performances)...8ezer HUF
új hengerfej, tömítések, dugó nélkül (50mm es dugó kell bele)
7 felömlős
Az jó!Fateromnak 2005ös van és még teljesen gyári!
2000es évjára! Yoshimura rendszerrel és chip tuningal
kicsijoe! Hanyas évjárat az XX?
Helló mindenki !

a mocim gyászbadönti napjaim nem akar menni 80-nál jobban márvégignézettem mindent de itt már hengerbaj lessz nemtud valaki segíteni hól lehet 80-as tuning szettet jó áron venni köszi

Jocó
Jah hajnali 4! Akkor én nem vook bagoly, meg kocka se
Köcce a választ! A belepiszkálást természetesen járatás után gondoltam
km/h
45-50 kmh(fojtva újan), de ha új akkor nemérdemes addigsem huzatni míg bejáratós. Amugy a valós 100km simán viszi és szépen is gyorsul.