Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RIEJU
meg az is lehet, hogy jó...menj el, próbáld ki
Te! Ez vagy egy RG, vagy egy régi AF1, még 88 előtti évjárat!
hallod nemazért, de én még ilyen rs-t nemláttam amúgy. de attól lehet, h az...
na ez az a motor amit sose gondoltam volna hogy elvisznek .mondjuk aki elviszi meg is érdemli
ink kezdjük ott hogy ez mitől is RS 50
Ez mitől is 14 pacal?
Szép napot minden kedves fórumozónak!
Úgy néz ki, talán két héten belül lesz egy Aprilia Rs 50-esem. Pár adat: 1995, 14 LE, vízhűzés, tárcsafékek, 1 hengeres, 100-at simán viszi, gyárinál nagyobb kerekek, egyéni orridom, kétszemélyes ülés. Képhez katt.
Egy gondom van: Nincs rajt kilóméteróra, és index.

Szóval, a kérdésem, hogy honnét tudnék rendelni előre-hátra indexeket, valamint lehetőleg pontos kilóméterórát erre a gépre, de lehetőleg olcsón?

Válaszokat előre is köszönöm.
Nekem van egy 120/70es, az is jó lenne neked!Ha érdekel msn!
100/80 r17-esem van...
Hali!
Aprilia AF1 Futurához hoz keresek valami műszaki leírást, service manualt 90es évjáratú RV6os blokkal!:) Előre is köszi aki tud segíteni!
CsáCsá
Nincs vkinek véletlen eladó gumija?:D Első: 90/90 R16 Hátsó: 110/80 R17
Ha vkinek lenne pls írjon! Előre is köcc!
köszi megkérdezem
Sziasztok! Keresek aprilia RS 50 et! (illetve vennék) ! msn: rs-engine@hotmail.com ! Ha van valakinek pls vegyen fel!
Misocnak sztem tuti van mindene. emailje : misoc160@freemail.hu
Hali! Nemtud valaki rs-hez kipufogót? Gyári is jólenne! Sürgős! Igazából csak a rezonátor kellene, ha van valakinek akkor szóljon légyszi!
sziasztok ...az aprilia rs 50-esemhez /1997-es/ szükségem lenne egy hátsó rugóstagra...ha valaki tud,kérem jelezze... köszi
Ja értem, okés. Köszi
Úgy is nézd meg, hogy kicsit lefogod a spirált, mert lehet összeér ahol eltört, és éppen megforgatja!Ha igy se jó, akkor órával lesz gond!Azt vagy meg lehet csinálni, vagy csere!
okkés! Azt néztem, a spirál forog. Tovább nem néztem.
Attól, hogy van benne, attól lehet törött!Vedd ki felül és forgatsd a kereket!Ha forog a spirál, ugy h megfogod, akkor felül van baj, az órával!Meg nézd meg lent azt is, hogy ha kiveszed a spirált, akkor lent mikor forog a kerék, forog-e valami ott, ahova bemegy a spirál!
Szerintetek mi lehet a km/h-mall, mert van benne spirál, és mégse müxik.
8000ft a 2. akkor jó, ha ottkörül vannak az árak. Sztem veszek is akkor, misoc árulja!
Sziasztok! vki esetleg nem akarja eladni aprilia rsét 97tőli kiadású érdekelne és cserébe aprilia rx 50et adnék cserébe, értékegyeztetéssel! a motorrol csak annyit h frissen felújított blokk van benne(számlával tom igazolni) friss michelin cross gumik 90%osak és van hozzá 1 széria 70% slick gumi! 4 sebességes, kékeslila színű abszolult költségmentes motor! Válaszokat várom! (denien16@citromail.hu) címre is!
Hát ott körül mennek, persze, ha csak a 2 8zer!