Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha az RS-be kell, akkor felejtő!Másik oldalról van a lánc, meg az egész motor tul nagy a váznak, elcsavarná, stb!
rs-be kell?
Nem tud valaki 125-ös blokkot?De csak blokk más nem kell!
Az Rs 125-ön milyen áttételű lánckerék van?
Szerintem lábtartót nyugodtan vehettek misoctól!Fórumozik ő is, sokan nem bíznak benne, sokan bíznak benne, de lábtartóról ha küld képet, szerintem nem nagyon tud vele átbaszni!
valaki nem tud 03-as rs-re hátsó lábtartót?
jah, meg ha már itt beszélgetünk, megkérdezem már aztis, h hátsó lábtartót nemtudsz vkitől?
Nincs mit!
köszii köszii
Itt a fórumon van VPdiesel!Ő olcsón adja! vpdiesel kukac freemail pont hu!
oksoks! Hallod Labika, nemtudod, h neten hol lehetne olcsón felnicsíkot rendelni? Mert állítólag 3x olcsóbb neten, mint boltban!
Azért valami szakival nézesd meg, neh baj legyen!
Ó, akkor pompás! Köszi szépen! Csak majd hozzá kell szoknom a "kotyogáshoz" :S:(:D
Hát figyelj, én majdnem 5ezret mentem eddig, és még itt vagyok, a fékem vadállat!Szóval szerintem ne félj!Balesetmentes közlekedést!
Mivel tegnap hoztam el! 1998as
Akkor ne cinkeljek, h vmi "baja" lenne, vagy vmi? csak picit idegesitett, h kotyogott, de megnyugtattál! :D
Nekem is kotyog az első!Ez ilyen!
Mi az a te 900at ehez képest
Helló! A motoromon amikor forog a kerék, akkor a fékbetét picit mozog, és "kotyog" ... de sok ember mondta, h azért mert kopott, vagy nem olyan fékbetét van benne, amilyen kellene bele, hanem más, de viszont a fék nagyon jól fog. Szerintetek mi miatt mozog a fékbetét? Meg ezt nem lehetne megcsinálni vhogy, hogy ne kelljen uj fékbetétet venni esetleg?
és?
Atta!Én 4800at mentem eddig!
faszacsávóvagy
király ajánlom cserélj motort sztem egy GSX600TALÁN megfelelne már lehet kevés lenne
de én városba jogsi nélkül mentem ennyit 10-15 nap alatt
az aztán télleg sok... én nyáron volt mikor egy nap alatt mentem annyit