Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na ez a pofátlanul alkudozik duma hát nah ezt tőled vártam
nekem mindenki azt mondta! DE akkor bocsi h mertem ide írni!
Pattog (Esetleg a kátyúba pattog)
Ha jól megvan csinálva akkor nem!
rspetyának se pattog
nagy valószínűséggel lepattogot volna.... hát ez van... haverom tavaly a tört rs-ét meg kb 4 lóerő volt eladta 490-ért! ebbe van kb 150.00 tuning... De ebből is lehet alkudni..
Jó akkor is figyelj már, sok fiatalt nem érdekli, hogy ilyen felni, meg olyan akármi, egy 100assal megtoldja meg alkud pofátlanul, és akkor van egy 0km-es RS-e!És nem fogja érdekelni, hogy ilyen védett piros felni van rajta!
nem let volna egyszerűbb feketét venni 20ért és 10ért lefujatni?
jah 170e mert ez a piros le van védve....
17000
elolvastad h mik vannak hozzá? tudod h mennyibe kerül egy új hátsó kerék? 170.00 Ft! sztem ennyit erről... meg nagyon jó állapotban van...
Szerintem emiatt a termosznak kéne dolgoznia....nekem ilyenkor ugyanolyan a hőfok mint nyáron volt!Igaz lassabban melegszik fel, de felmegy addig!
Milyen gyártmány a gt 10w40es olaj?
Jó reggelt!És további szép napot mindenkinek.
pontosan nekem is kb háromnegyede van letakarva és 5 10 fokban is kimegy kékből álltalában középen szokott lenni
egy kartonlap a hűtő elé,ugy hogy e 3/4edét eltakarja és hidd el melegedni fog az rendesen
nekem középen van a vizhőfokmérőm
nekem a vízhőfokmérő a kék 3,4 részénél feljebb nem megy, pedig hajtom rendesen.
most nekem is kevesebbet megy egy tizessel
Ebben a hidegben nekem se megy jól... 95-nél vége volt ma alattam... nem szereti a hideget, az tény.. be kellene raknom egy kartonlapot a hűtő elé lehet... Meg erő sincs benne annyi, vagy csak a Derbi után érzem úgy...?
Most nekem se megy vmi jól. Amikor a karbi eltömődött akkor lett rajta állítva azóta kb 90-et ha megy, előtte meg ment 105 körül. Sztetek is a karbiállítás miatt lassulhaott be?
nekem a kipuffom volt bedugulva, akkor csinált ilyet!
nincs senki?:O
Help.Magas fordulaton visszadadog az rs-em.nem gyűrűtörés,karbi tiszta,membrán ép,gyertya új,35ös kewerékkel megy,és lövésem nincs mi ez.nektek?
A kur.....a életbe ebbe az rsa ba !faszér nem tudják meg cisnálni normálisan h ne szarjon bee!majd a kövi versenyen jobb lesz!rem nem csak én vok most ideges:Phajrá talma:D
nemakarok beleszólni, de sztem egy kicsit sok érte félmillió, nyugodtan levehetsz egy százast belőle..