Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

monnyuk legalább azt nézd meg, hogy nem az izzó égett e ki, mert azért az elég szőkenős lenne:)
na és vlaaki egy oldal sztendert?:D még mindig:D amugy már jo mert teljesen nicns világitásom az rs el :Dtudtam h az rs-nél hátrány alámpa de hogy enyire:D
régen még müködött de csak highbim-en:D(bocss a helyes irásért) de msotmár sehogy se jobb idö lesz visza viszem csinálják meg nem ezért fizettem:Dde sztem igazam van!
hengerszettem van TOP 80as 7 felömlős egyszer volt fúrva igy most 50 mmes dugó kell hozzá.jah és új hengerfejjel.
Kösz.
Amúgy nincs valakinek eladó tuning hengerszett meg kipuff?
hali most szreztem be egy rs 50-est 96-os évjárat,egy kis segítséget kérnék,hol lehet beszerezi hozzá kuplung, és gázbóvdent,és kellene még egy légszűrő is. De ne legyen túl drága.Előre is köszi a segítséget.
Valaki tud eladó sportkipuffot rs 50 06-os ?
Nem tudna valaki ajánlani egy RS-t?
ami jó állapotú és jó árba van!
elöl 13as, hátul meg 43as asszem
Kösz szépen!
még egy kérdésem lenne, nem tudja valaki hogy gyárilag hanyas fogaskerekek vannak az (1998)
Rs-en?
amit bekarikáztam kis csavart, na mikor öntöd be az olajat azt a csavart kitekered és ha ott elkezd folyni az olaj akkor van benne annyi amennyi kell:)
kérdezz meg egy szerelőt vagy olyan embert aki ért a motorokhoz
Kösz.
És honnan tudom hogy mennyit kell?
ott tudsz a blokkba olajat önteni
lengővillán rajta van elöl 1.7 hátul 1.9 kétszeméllyel meg úgysem mész
Hello!

Tegnap vettem egy Rs 50-et ,és lenne hozzeátok egy kérdésem.Mi az amit a képen bekarikáztam ?

előre is kösz
Na cső

köszi a tanácsot most már csak jó idő kellene , szerintem a gumis fullra tette és pattog az uton a legkisebb gödört is észreveszi és elkezd rinyálni , ja continentált tetettem a hátuljára .

Ha valakinek lenne egy hátsó sárvédője feketében 2002 gyártásu rs-emre vevő lennék Sziasztok és szép időt.
Amit valaki mondott, hogfy féktisztító, nitro stb, az azért nem jó, mert a gumi felső részét felöldja, és belekeveredig az a szotymó, így kapsz egy vastagabb csúszós zazzot a tetejére, ami sokkal nehezebben jön le. Onnan tudom ezt, hogy egyszer tönkrement a tűszelep a motorban,folymatosan folyt belőle a benzin, az ráment a hátsó gumira, és egy eélg vastag taknyos réteg keletkezett rajta,ami sehogy sem akart tapadni, pedig látszólag megszéradt. SZóval le kell csiszolni, az a tuti.
Hát, köszönöm a jó tanácsot, majd legközelebb alkalmazom. Mikor kijöttem az új gumival, azt hittem nem tudom bevenni az első könnyed kanyart, ahol jóformán dölni se kellett, de végülis 1500km után lekopott annyira, hog ytapadjon. De tényleg nem egy rossz gumi!
hát ha sztedernél tartunk nekem nem ugrik visza
rugot
kéne
vhol
vennem
de nem tom
hol és a másikh a motor sulyára a sztender aire rávan csavarozva elhalik és a motor meg sülyed ?mit tegyek?
ú a motorkiállításon én is majdnem lesegítettem egy malaguti-t a földre ilyen supermoto szerűségvolt, ráültem vissza akartam teni sztenderre csak az már nem volt ott mert vissza ugrott kellemetlen pillanatvolt,de megoldottam
hi! első kerékbe legyen 1.9 hátsóba 2 vagy 2.1 ha testesebb vagy. a mocit első inditáskor mindig melegitsd hidegen ne huzd neki. mindenképp márkás jó minőségű olajat vegyél bele pl repsol, fuchs...
a láncot ha kell akkor húzd meg és kezeld valami sprayvel. a fékpofákat is nézd néha meg...és szólj mindenkinek aki ráül hogy a sztender az rugós nekem eldőltek vele épp ezmiatt mert nem tudták
Sziasztok

kezdő vagyok a héten vettem egy mocit minden jó tanácsot elfogadok pl mennyi legyen a nyomás a kerekekben stb segítsetek jocó