Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valamit dobna,de nemsokat...
full malossi gyári kipu meg ott virít rajta...
Üdv! Először is Boldog új évet kivánok minden rs tulajdonosnak...
-Az Lenne a kérdésem, hogy aki nem fűtött garázsban tartja a motorját az betudja indíani így 0 celsius környékén? Mert nekem kb 1 hónapja már be sem lehet indítani
-Az lenne a másik kérdésem, hogy egy sportkipu meg egy 19-es dell"orto mennyit dobna a motoron?
(70-es malossi henger van rajta)
a piros szemü oroszlán:Dmindenkinek kiharapja a lábát menetközben:DNa boldog ujévet mindenkinek és kitartást mingyár itt a tavasz!Goood bye rs 50 topik
Rs 50 RR:) jo féle motor hajtja:D:D:D
de jó hogy így megy "hmm meglesz az a1 lassan el kéne adni..."
nagyi46:nyáron meglesz az A1 és már lassan el kéne adni a kis rs-t B.U.É.K.
bocs leirtam ez a helyes
italmodnon biszti találsz sztem a top tuningos cuccok elég jok ugy tomItalmondo
Köszi
Sziasztok"
Nekem egy RS 50 es chesterfieldem van 98-as.
Kelene nekem egz teljes műszaki leirás sajnos az interneten csak egy tört verziósat talaltam
ezen kivül meg egy valto kar meg egy plexi kellene... Ha barkinek van eladni valo kerem jelezze..
vagy barmilyen infot szivesen fogadok ...pl._? hol van jo szerviz ilyesmi...
Üdv.elöször is boldog karácsonyt.érdeklödés képen,50es 2003as rs-mhez tuning henger kipufogo és egyéb tuning érdekelnének.Ha lehet adjatok linkeket,árral.megköszönném.
én is eszt akarom modnani szal boldog karácsonyt minden aprilia tulajnak és azkonak is akik az akarnak leni de még nem azok kitartást:P és bolodg uj évet!(L)(L)RS 50(L)(L)
Boldog Karácsonyt minden Aprilia tulajnak!
Miért adod? tán megveszed a nagytesót?
Ricsi az enyém eladó 600.000ft
msn:bencenokia@hotmail.com
újonnan 800 000 ft de most akciós így 700 000ft használtat viszont nem sokat találsz ha mégis 600 000 alatt tuti nem kapod meg
Szasztok, nem tudnátok, h mennyibe kerülhet 1 2006-os Aprilia rs 50. Mindegy, ha használt, v nem.
köszi
jaa értem... sok szerencsét..
Bocs, nem vettem észre h írtatok Azért kell a henger, mert át akarom alakítani nagyobbra (ezért kéne sérült, mert azért nem kár) Felfúratnám valami jó nagyra
persze igaz nem is erőltetem ha nem akarja elmondani persze h nem kell csak kíváncsi vagyok h mit kezd vele...
foggalmam sincs nem tom mennyit érhet amugy felvettelek msnre
Jaja... Mondjuk nekem tetszik a hangja, egy gondom van a dobbal, már megint újra kell szegecselnem kirázkódnak belőle a szegecsek :D Nagyi: Mennyiért adnád el a hengert?
az az ö dolga csak vegye meg az a lényeg:D