Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem tom az enyém 5-6 ezernél inkább lefullad minthogy mennyen. Mondjuk 80 as tuning van benne. Én már nem egyszer tettem meg vele 100-150 km eket! És kb 9-10 ezres fordulaton. Kb 2 megállással és az se a motor miatt. De mondjuk biztos tovább bírja a kisebb fordulaton. De te tod.
Az a lényeg h ne pörögjön 10-12 ezret inkább olyan 5-6-7 ezres fordulat maximum ami az utazó!
Sziasztok . Vettem nemrég egy rs50-es mocit és szeretném megkérdezni hogy mi az utazó sebességük amit tartósan elviselnek .
Még egy segítségkérés rs 50 98as. max. mekkora hátsógumit bír el a váz? lövésem nincs
ez nem offolás szerintem De am télleg én mentem egy Dt-ve már amennyire tudtam a 163 centimmel Szóval én azt ajánlom....próbáld ki nézz meg 1et szalonban....de én szerintem be fog jönni!
okkés köszi a segitségeket :)
nem offolom szét jobban az rs50-es topikot :)
Akkor a DT-t ajánlom....az árban jó nagyon megy nagyon erős!
és az új rx-ről mi a véleményed? mert mindenképpen újat szeretnék...jah és hosszú távra terveznék vele, mert sokakkal ellentétben nekm elég az 50 ccm- is a lényeg hogy megbizható legyen a gép és legyen hozzá rendes alkatrészellátottság...sose lehet tudni
Én neked egy fasza kis 98as RXet ajánlok mert manirelli blokkal vannak szerintem a legszívósabb 50es blokk és ugye rx az nem egy kicsi motor szóval a magas emberek se néznek ki idétlenül rajta....
Hát én annyit tudok hogy az aprilia és a derbi szinte ugyanaz. Szal elég hasonló lehet a blokk is de nem tudom. De hogy sok közük van egymáshoz az tuti. CSak az Sr-be és Derbibe(ujjakba)van piaggio blokk. A többibe minarelli
öreg mocit nem akarok mert már szivtam velük eleget(volt egy pár)...amugy majd meglátom mennyire kényelmes ez a kis dög számomra...eredetileg endúrót vagy sm-et szemeltem ki, lehet hogy maradok is a tervnél..ez az rs50-csak ugy beugrott....de lehet hogy el is felejtem gyorsan
amugy az apriliáknak milyen az alkatrész háttere? sokat kell várni egy alkatrészre?
én is ugy tom h aprilia "liszensz"
én úgy tudom derbibe is ugyanolyan blokk van mint az rx-be.de ha nem ugyanaz szerintem hasonló
köszi a hsz-t
azért ha van köztetek hasonló termetű ember mintt én akkor az megirhatná hogy hogyan fér el rajta
amugy a másik kiszemeltem egy aprilia rx50 vagy derbi drd...a derbitől félek egy kicsit az alkatrész ellátottság miat...amugy a derbi az kényelmes volt számomra :)
Én semmiképp se ajánlom.....drága...nem nyujtja azt amit elvár tőle az ember...a folytás az nem téma otthon meglehet csinálni...kipuff le csonk kiflexel meg átfúvókázni...de én nem ajánlom....nem éri meg az árát...egy öregebb gép inkább...
hát van rá 700 ezer forintod akkor vehetsz újat is.szerintem nem muszály csak márkaszervízbe hordani mert az drága.de a folytást szerintem ott veszik ki.hát mondjuk 2 méterrel lehet kicsit furcsán fogsz rajta kinézni,de nem tudom 1 mázsa feletti embert eddig még csak simsonon láttam motorozni
Hali

szeretnék egy kis segitséget kérni...tehát szeretnék venni egy ötvenes váltós mocit és az rs50-et is kiszemeltem magamnak mint egyik esélyest...még nem volt időm elmenni megnézni élőben ezért lenne pár kérdésem :)
az első és legfontosabb kérdésem hogy egy 195cm-es 100kilós embernek ez mennyire kényelmes gépezet? vagyis inkább ugy kérdezném hogy elférek e rajta és érdemes e a szervizbe vinni vagy azok drágák és meg lehet oldani azon kívül is? jah és mindenképpen új motorban gondolkodok...(most egy simsonom van, azért nem ismeretlen dolog a motorozás számomra)
előre is köszi, fontos lenne :)
Igen Rs 50-hez van láncom eladó! D.I.D
jaja enyém
hallod msn-en jobb lenne nem?
a címem: norbi6600@hotmail.com vegyél fel pls és beszélünk róla....
Hát én egy Yamaha DT125 cserére gondoltam tudok képeket is küldeni ha megadod az e-mail címedet ha érdekel akkor meg megbeszéljük a részleteket
Hello! Van egy eladó RS 50/80-am. 1996-os szép állapotban. További meglepetéseket is tart még. Ha érdekel valakit irjon vagy : atimaister@citromail.hu
De Rs 50 hez?
Italmondo! De nekem van egy jó állapotba lévő D.I.D láncom ha érdekel!
Sziasztok!Nagy gondban vagyok.Nem találok sehol 98as Rs-hez láncszettet!Lécci segítsetek!Előre is köszi