Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én szivesen megmondanám de Fordulatszámmérö spirál hián az enyim 0-át mutatt
Nem tud esetleg valaki egyet ?
Valamelyik RS 50 tulajdonos megmondaná, hogy mennyit pörög a motorja, mondjuk 6.-ban 60-nál? Előre is köszönöm!
Ha valakinek van eladó indexe az kérem írjon! ("99-"03-as, enyhán ovális, sárga)
Hello!
Ezek vannak Giannelli,Arrow ez a kettő ugyan az!Leo Vince,Hebo!
Nekem Giannelli Carbon van!
Üdv!

Véégre megvettem az RS-t! 2005-ös full gyári.. Nagyon szeretem!
Meg is tanultam vele váltani.., 20perc alatt.

Szeretnék rá sportkipufogót!
Milyenek vannak RS 50-re?
Teljesen gyári 50-es gyári henger..
Szeretnék rá sportkiput..!

Milyen érdemes hozzá venni?
előre is köszi!
csákó!nekem is volt Rs em egy 96 os évjárat!50 es létére nagyon ment.szerettem!Mindenkinek csaj ajánlani tudom.Üdv
neked volt rs50ed?a blokkom azzal megegyezik!rs 50nek a gyári áttét az 11/47?ha átlagot számolok akkor a gyári rs 50től hosszabb a 15/62!gyári rs nem tom mennyit mehet?meg h mennyit forog?
nem tudom!most ez h a lánckerék áttét milyen ez nem mond igazat""mert lehet hogy a váltó máshogy van áttételezve mint egy másik motoré(ami biztos)!pedig a műszert így kell beállítani és aszerint meg ennyi ami nem sokat tévedhet!haverral vtunk motorozni múltkor mikor jöttünk haza fele azt mondta kb 65el jöttünk utazóba,nekem akkor mutatott 70et!vagyis én óra szerint 70el jöttem!legjobb lenne lemérni egy autoval!vagy nem tudom!de sztem havernak nem csal az órája full gyári a motorja+analóg óra!
akkor télleg nem jó
rs 50 hangtompitot keresek használtan! tud vki?
115 11ezernél
Mert mennyit mér?
csak azért mert szerintem nem mér jól az órám!van hozzá egy beállítási segédlet (gyári digitális)és úgy kell beállítani hogy az első kerék átmérőt lekell mérni ami 2170mm és ezt kell beírni!ha így kell beállítani ami biztos mert van egy kép róla,akkor jól kéne h mérjen de nem vagyok benne biztos hogy jól mér!
helló!nem rs-em van lehet nem is ide tartozik de ide írok mert itt van vmi élet!15/62es áttét ennek mi az ideális végsebessége?! 11et forog a motor!lehet ezt vhogy számolni?
Üdv!
Van egy eladó gyári karburátorom aprilia Rs50-hez(Dell"ortoPHBN12). 3 éves.
Azért adom el, mert nagyobb hengert vettem...
érdeklődni: varjasi5@freemail.hu
yzfessel bejelentkezek meglátjuk azzal látsz-e
Fennt vagyok nem látlak!
Viszlát!
Hello!
MSnre gyere fel!
viszlát!
Hello!
Nekem 13/47-es áttétellel 6.-ban 60-nál 6000 RPM van!
-alku
Áhh én 200.000-190.000 re tipeltem az árát.
De sebaj ugy sem elado a szememfénye csak kiváncsi voltam menyit érhet.
Köszi ANITA a hozászolásod.
Kezdek kételkedni az áttételeim mivoltában, mert szerintem nem normális. Túl sokat pörög pedig elbírná a motor komolyabb áttételt is!
Sziasztok! CSak érdeklödni szeretnék! 6.-ban mondjuk 60-nál mennyit kéne prögnie egy normális RS-nek?
Sztem olyan 170et ér
Köszönöm!
www.nagyvas.hu itt megtalálod tipushoz