Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Valaki meg tudná nekem mondani a pontos méretét az első és hátsó fékbetéteknek?Meg hogy milyet érdemes bele venni (hogy ne egye a tárcsát) és hol?

Előre is köszönöm!Üdv
Hello!
Elado a mocim 2003 01-i mille motornál vásárolt blokkja nyár vágán latt felujjitva minden számla megvan azota 2000 km van benne kicsit egyedi a kölseje de ha az zavar akor minden matricát el lehet tüntetni és a motort vissza lehet állitani eredeti állapotába. Új fékbetét elöl hátul adok hozzá pluszba egy hátso gumit van pályagumim is ha érdekel. Az árrol késöbb sörgös lenne! Tuti megegyezünk. Ha érdekel vegyél fel msn-re ghostriderfun@hotmail.com álltalában ezen vagyok de van egy másik is nagyi46@citromail.hu telo 30/4983282 vagy 30/2090594 de telon nem vagyok sürün elérhetö ezért lenne jobb msn-en vagy irj emailt az is nagyi46@citromail.hu
Vagy akár Tábori Tuning!
Szevasztok !
Szimpa kiváncsiságbol Szeretném megtuni hogy menyit ér a motorom. Nézétek meg és mondjátok el véleményeteket pls.
ApriliaRS50 1995 évjárat, 5-sebeséges,vadi uj 50 ccm-es hengerszet még bejáratos.
hát na nézétek meg :))))
Nem tud valaki esetleg 50-es speed tuning honlapot? Én eddig robogótuningal foglalkoztam és megtudtam hogy van RS-hez is tuning meg minden 50-es speedhez..
aszem az RS minarelli am6.. Nem tud valami olyan helyet ahol lehet ezeket a speedeket tuningolgatni?

előrwe is köszi!
Suzuki Katana-t beszámítassz?
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=82831 eladó!
Üdv!

Segítségeteket kérem!

Jelenleg egy SUZUKI KatanaR (ay50A) ditech robogóm van., 2006-os 3000km. Használtam 450-500 között vannak...
Láttam a neten Aprilia RS 50 full gyári 2005-ös!
Azt szeretném elcserélni 399ezer ft.. SZERINTETEK MEGÉRI? Piros-fekete szín mint az újakon, gyönyörű

Az én robimat (Suzuki KatanaR) 250ezer ft-ért számítaná be..:S újonnan 600valamennyi volt..
Vagy esetleg hírdessem meg? NEM ÉRDEKEL VALAKIT?:)
Na nem tudom mit tegyek... Lassan el fogják vinni az RS-t, nagyon jó ára van.

Mi a véleményetek?
előre is köszi! bár azt se tudom mit kérdeztem..:S Valami megoldás., Ti mit tennétek a helyemben?
Hali! Lehetőségem nyílt egy aprilia Rs 50 valami rieju cseréjére! Mármint elcserélném a Dt 80 asomat egy ilyenre! Milyen rossz tulajdonságai vannak? Hogy gyorsul? És kb hány lóeró? A válaszokat köszönöm!
Sziasztok!
Delorto 14.5 torokátmérőjű karburátor,meg olajadogoló kellene az RS50-emhez.
Hol nézzem meg?
A legjobb lenne bontott...
első
Nekem is olyan RS-em van de első vagy hátsó?
(bár nekem egyik sincs, vagyis nem eladó...)
Nem volna valakinek egy eladó első sárvédője a 99" utáni (gömbölyű) RS-hez?
Ha törött, de javítható akkor is érdekelne.
Sziasztok!

Ha valakinek van eladó, vagy tud szerezni normális áron bal első indexet "99-"03-as RS 50-re, az kérem írhon!
hello eladó a motorom ha valakit érdekel http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=83208
Sziasztok!
Tud valaki 50-es Futurához plexit és kjlométeróra meghajtót?
Szevasztok!

Nem vagyunk elegen a túrához! Az időpont vmikor a tavaszi szünetben!

Akit érdekel a túra az irjon má fórumon vagy vegyen fel msn-re
Hellósztok!

Keresnék 50-es apriliához láncvédőt,meg az első telószárba való csavarokat!(ami fent rögzíti a kormánykiflinél)Ha tudna valaki légyszi szóljon már!
Köszi

Hali
Szentem egy héten belül elküldik...
na csőtök!

végre találtam egy akut és meg is rendeltem remélem hamar elküldik
Sziasztok!

Nagyon olcsón megválnék mocimtól!
Rs 50-es 80-as hengerrel épp bejáratva! 6 seb váltó új hátsó gumi majdenm új első gumi!

Felújításra szorul! (első teleszkóp)
Nekem kell a pénz ezért olcsón adom!

Részletekért dobj mailt: keleman@tvn.hu
De tudod mit? ha rám hallgatsz akkor azt csinálsz amit akarsz!Ja és még annyit hogy szerintem nem tudom de legfeljebb miért ne!
nem tudtam hgy vegyem...olyan nem tudom .. hallod...mind1 .
hát szted mért irtam?