Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha a régi nikaszilos henger van benne akkor nincs mit járatni!
Engem érdekelne, de hol találom azt a topikot?
Azt nem tudom milyen szerelő, de ez amit mondott teljes mértékben megáll a lábán!
oké köszi a segitséget !
Minél több embert kérdezek anál több varácio van a bejáratásnak :)
Egy nagyon jó motorszerelö ember azt monta hogy egész nyugotan mehetek két személyel vele mert igy a dugatyu is jóbban tapad a henger falához és gyorsabban is melegszik ami nem is baj.
Meg azt is monta hogy ezek a hengerek már olyan technikával készülnek hogy nem igényelnek nagy bejáratást,
Jah és odalehet huzni neki csak nem tartosan, 500 km után pedig be van járatva, az 1000-res km az inkább az 50 ccm-feletiekre vonatkozik, és a plusz olajat ö is monta a tankba,
Nagyon jó szerelö és kiváloan ért a motorokhoz ! Szerintetek ?
Hali!

Szeretnénk egy jót túrázni az összes 50ccm-es speedmotorossal aki csak el tud jönni!

Ha érdekel bővebben a "közös gurulások" topicban!
Sok az a 6-7 ezer is....és inkább 1000ig járasd max 5ezres fordulaton semmi 2 személy(am is smkp) és kíméld!önts a benzinhez is 1kis olajat ne csak az olajzó adjon neki!
köszi
Ja és amúgy, szerintetek, ha gyári hangtompítónak a végét levágom, akkor milyen lesz a hangja? ( amúgy nem piszkáltam még semmit motoron)
redbaron

www.redbaron.hu
Vagy nem tudtok esetleg egy olyan helyet ahova elviszem és megveszik? :)
Sziasztok! Valaki nem akarja megvenni az RS-emet? :)

http://www.motor.hu/hasznaltmotor/megnez/69323/

Ez a linkje.
Krissz
Az én bejáratásom 10"000-es fordulaton kezdödött, de ha 6000-7000 között tarto a fordulatszámot az barátságos neki. A teher annyira nem érdekes, max egy kicsit jobban melegszik, ami nem is árt neki... A könyvében mondjuk úgy van leírva, hogy az első 200km-en max fél gáz, az 500. km-ig max 3/4 gáz és elméletilge ott be van járatva..., de ezeknek a mai motoroknak nincs túl nagy szüksége bejáratásra... (legalább is nekem ezt mondta egy nagyokos) De azért eleinte inkább kiméld!
szevasztok Tudnátok segiteni egy 50 ccm-es Aprilia Rs50-est kelene bejáratni. Tipek ? meg hogy mit nem szabbad. Mongyuk én lehet hogy elbasztam az egészet mert 2-személyel mentem már vele ._.
Nagy Gáz ? pls mihamarabb irjatok.
jah amugy csinálok egy web oldalt 50ccm es mocikrol, ha érdekel akkor nézzétek meg, igaz még nincs kesz de mar lehet belole valamit latni www.zanin.mlap.hu
elkeztem elöröl olvasni a forumot, 164. oldalon tartok van egy kettő poén benne
A műszerfal alatt vannak a lámpáid és a két lámpa közül kilog efy szép nagy hosszú csavar. Na, ha azt megtaláltad azzal probálkozz, de nyugodj bele, hogy az RS gyári lámpájával nem fogsz túl sokat látni! Sok sikert!
Miért,nem szép a természet?
lehet h nem ártana egy uj dugó........mérjétek meg a kompresszió.Vagy a karbit se ártana kitakarítani
Sziasztok!
Van egy "99-es RS50-esem! Olyan problémám lenne hogy minél nagyobb gázt adok menet közben a motornak annál jobban fullad! 1-es és 2-esben nagyon jól pörög de amikor már teszem a 3-ast akkor elfogy belőle az erő. Tudtok ebben segíteni nekem?
Előre is köszönöm!
Hello!
Lenne egy olyan kérdésem hogy hol tudom állítani hogy a lámpa milyen magasan világítson? Mert nekem túl magas és este nemlátok semmit csak a fákat:)

Előre is köszönöm a választ.

-----RS 50 POWAAA
úgylátom nagy a csend!:S
Ez egy fasza oldal lenne csak éppen azt nem találom h mekkora a gyári fóvóka méretem!
hali!membrán gyengeségtől csinálhatja azt a motor h kisfordulaton kb 60nál dadog de padlógázon folyamatosan megy (nem szaggat)?előre is kösz!85ccm a membrán gyári még ,de karbon!a vastagságát nem tudom! előre is kösz
Szevasztok.

Gondolom ide teszem, hátha jó lesz valakinek.

Típusok, robbantott rajzok, adatok, stb.

http://www.racecar.co.uk/dello...
hali!Szerintetek mennyit ér az adatlapomon található rs?(elakarom adni) vagy várjak tavaszig?