Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Há öregem! Oda az van irva, hogy 2000... De mindeggy! Engem nem a veszekedés érdekel a motorom évjárata miatt! Lényeg az, hogy én tom, hogy 2000-es és kész! De ezt nem tudhatod, mert lehet, hogy a tied régebbi! Nah! Szóval, ha tudsz kiput vagy valamit, akk irj! cső
fú bazz te tényleg ekkora madár vagy? nézd meg már a tank alját és kiveri a szemed a 93-94es szám..
Hát figy! Én ezt 6 hónapja vettem! És új volt az állapota! Kereskedésből vettem át! Lehet, hogy 93-as modell, de 2000-ben gyártották! Mert, ha ésdzleltétek volna, akkor látnátok, höogy a 2002-es modellt még lehet kapni! És kapható lessz kb. 2 évig! Szóval ez bizti, h 2000-es! És, ha zud valaki hozzá 5 sebis vagy 6-ost, akk az irjon! Oszt lehet, hogy még 80-as top henger is érdekelne sportkipuval! Köszike! Üdv:Zolisupercarbon@totalcar.hu
Hali nemtudtok véletlenül egy olyan helyet ahol lehet az egy lengőkaros apriliára hátsó lánckereket venni? vagy netán valamelyikőtöknek nincs egy fölöse?
hát ez jó ha van 95-ös :D de sztem azok már nem 3sebisek.. :D nekem is ilyen van, csak chesterfield replica volt vmikor, 95ös, 5 sebességes.
csátok,van oroszlány környékén rs 50es figura?köszi előre is
mert ha van akkor együtt nyomhatnánk
2000 melyik évszámításban?
Hali! Nekem 2000-es az RS-em! És mégis 3 sebis! Tud nekem valaki ajánlani az RS-emhez 80-as tuningkittet? Főtengely, hengerszett, kipu... Köszike!:Zoli
supercarbon@totalcar.hu
Hát, kár, de azért köszönöm!
Bocs hogy csak most válaszolok de kérdésed elkerülte a figyelmemet.Kérdeztem de nincs ilyene darázsvégüt még nem nagyon bontott
Nekem ugyanez volt a motorommal és magától elmult!Arra érzékeny még az aprilia h h indítod pl ha szivatóval akkor nem kell gáz ha anélkül akkor kell gáz de akkor nem indul hidegen!
Már alig várom... nagyon kiváncsi vagyok mi lehet azzal a nyomorult motorral
nagyon köszi még 1x :-)
hétvégén szétkapjuk...ha megvan a megoldás elmesélem :-)

üdv x
te ,nem lehet hogy sokat kap?mert fater megnézte a gyertyám és aszonta szerinte sokat kap .na mind1 pénteken kiderül
Hali!

Ajánlani nem nagyon tudok senkit, mert én is otthon szervizeltetem ismerősökkel.
Esetleg még a relét kell megnézni, hátha ott van a bibi.
De amúgy nekem a tekercs cseréje oldotta meg a gondomat.

Üdv radioflayer
szió!

köszönöm...remélem ezek alapján már sikerül rálelni a hibára, bár 2 szervízben is bemérték már és állítólag minden rendben van...sőt, szerintük indul is...csak épp délután :-)

a fogyasztása 6 liter körül van , de még nem használtam túl sokat, inkább a szervízekben áll mióta megvettem, pedig akkor semmi gond nem volt az indításával...attól tartok valamelyik szervízben ott piszkálták meg ahol nem kellett volna...
ha esetleg tudsz valakit ajánlani aki megnézné, annak örülnék, mert nem vagyok egy nagy spíler ebben a témában
Nekem 4.1-4.7l Se alá, se fölé nem megy, de hát ez van... Két személlyel nem probáltam még... még mindig nincs lábrattom Se láncvédőm...
nem tudom mért,nekem változik...volt hogy elmentem haverral 60at ment a robesza na mondom nesze neked fogyasztás tzrt be 6.ba és végig 6000res fordulaton...és evett 3,5litert multkor meg elment kétszemély minden tankolok bele,belemegy 3liter kiakad áá biztos szarul raktam be a pisztojt telecsöpögtetem 3,5 ment bele összvissz szal a kutya se érti
Amikor a Mátrában voltam kint akkor volt a legjobb a fogyaztásom... ezt hogy magyarázod meg? Nekem magas. Folyamatosan pörgettem, egyfolytában csőgázzal közlekedtem, de 4.16l
enyim is 3,5let evett az utóbbi időben igaz hogy kakucs és szerpentin nem volt benne .
Az enyém hosszabb uton 100-300km olyan 4.1-4.2l helyben pedig 4.6-4.7l (RS 50). Egy csomóan mondtak olyan hüyleségek hogy 3-3.5l, de el nem tudom képzelni, hogy hogyan közlekednek el annyival... nem értem minek kell hazudni
Hali!

Én is hasonló cipőben jártam, és nekem is ilyen problémáim voltak.
Elsőként az akksim ránézésre minden rendben volt, de kiderült, hogy cserére érett.
A következő hiba a gyújtótekercs volt, amelyet kimérve rájöttünk, hogy meg van szakítva a szál benne, és ezért van az, hogy néha indult, néha nem. Mérd ki a vezetékeket, amelyek a lendkerék felől jön ki. Ha pontos adatok kellenek az ellenállásokról, írjál nyugodtan.
Ezt kicserélve, most röttyre indul, hidegen a "szivatót" ráhuzva 3-4 másodperc után visszaengedve simán indul, bármikor.
Most a fogyasztással vacakolok. A tiéd amúgy mennyit eszik?
Üdv radioflayer
az önindító forgat, de nem kapja el azt a fordulatszámot, vagy a jóég tudja mi lehet, lényeg, hogy hiába önindítózok, csak forgatja, de nem idul be...tolásra beindul, de már unom a reggeli szkanderozást a géppel :-) ha hidegebb van, akkor soha nem indul, melegebb időben viszont néha még magától is hajlandó, tolás nélkül...persze ha sikerül beindítanom és elviszem szervízbe, ott ezek után indul másnap is, és visszaadják, hogy semmi baja...eltelik 2 nap és újra kezdi....no ehez kellene egy megmondóember :-)
Elnézést!
Igen, de az olaj jó benne és még egész friss. Most mentem el olaj csere óra kb 3600km-t és közben rá volt töltve majd másfél dl frissités, mert csöpögött az olaj egy ideig. De azért köszönöm! En haargudj csak hosszú volt ez a hétvége!