Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minek veszel újat?
hát a messengerhez szoktak msn plus-t rakni akk látod szinesen a neveket
háát gumin ne spórólj!
Vigyázok magamra! csak 50-nel csuzstam el... de basszus! Elöl van egy Pirellim és baromi jól tapad, soha sem csuszik meg, hátúl meg egy haidenaum, avgy hogy írják, és egyfoyltában csuszkál a kanyarokban, hát, ott kicist nagyobbat csuszott a kelleténél... Erre most előre is evszek egy oylat,mert a pirelli elöregedett, és vezsélyes vele menni, bár százszor jobb mint a hátsóm, csak az 25000ft és annyit nem tudok kiadni rá.
messenger
há tedd fel a plust ember
elment az eleje , mi?
Basszus EMBER! hát vigyázzál magadra te is
igen én is hasonlóképp jártam... a combomon csúsztam úgy 5-10 métert kb., de a motornak mégis több baja van mint nekem (hátsófékem elment meg a fékkar elgörbült meg a lábtartóm is, a kormányom meg megszorult... a spoilerről ne is beszéljünk... nincs egy éve hogy le lett festve... erre... ) hát úgy estem el, hogy kis városunkban még megtalálható a macskakő nevű útburkoló eszköz... és köztudott hogy nagyon csúszik főleg ha van rajta egy kis eső vagy akár pára... hát én meg kanyarodtam volna le, de a kelleténél gyorsabban mentem és mivel a párán kívül sóder is volt az úton sikerült elvágódnom majd csúsznom...
Részvétem... én lassan egy hete törtem össze a picinyem... Szerncsére geész jól meguszta, mert rajtam csuszott végig, vagyi én voltam a motorm meg az aszfalt között, de még így is váltókar, index, meg spoiler... Egyébként nem mondanám,hogy az a száguldzos tipus vagyok, de sem régen, sem most nem 40-nel közlekedem... Egyébként mi történt? Hogy estél el? Minden rendben van?
Köszike de nem jött be, már én is próbáltam. Nincs valami más ötleted?
csak rejtve még "tanulok" mert egy órája értem haza... megfürdök és bejelentkezek
fönn vagy msnen?mert ezzel a vacak messengerrel nem látom a neveket
köszi majd megmutatom a combom... szép piros meg lila, és rohadtul fáj de nem nagyon érdekel... szegény rs-ke rosszabbul van de már gyógyul csak a szépséghibái megmaradnak de én ígyis fogom szeretni jobban mint eddig
jobbulást
de Tyt sajnos az lett :( de jól vagyunk a kis szerelmemmel kisebb nagyobb karcolások vannak csak rajtunk, már gyógyulunk
enyje benyje városba?40fölött sose
hát kérdés ő mit ért száguldozás alatt... én azt ha valaki eszetlenül huzza a gázt nem figyelve másokra sőt talán még saját magára sem...
www.italmondo.hu ... egy probát megér!
Sziasztok!

Nagyon olcsón megválnék mocimtól!
Rs 50-es 80-as hengerrel épp bejáratva! 6 seb váltó új hátsó gumi majdenm új első gumi!

Felújításra szorul!
Nekem kell a pénz ezért olcsón adom!

Részletekért dobj mailt: keleman@tvn.hu
Nincs valakinek ötlete hogy honnan tudok szerezni egy 98as RS hez plexit?
Arra h ne vegyél rs 50et ha száguldozni akarsz de városi száguldozásra meg még motort se vegyél!Esetleg városon kívül de rs 50 el nem hiszem h fogsz száguldozni!
Rendben, motorozni veszélyes, de bicikli sem jobb... Sőt... azzal is azért 40-50-nel közlekedik az ember, de mit értesz száguldás alatt, mert ez egy elég relatív fogalom. Lehet végülsi lendületesebben is közlekedni, ami nem egyezik meg a száguldozással...
városban nem érdemes motorozni, autósok nem figyelnek, és nehéz is egy mocira figyelni, főleg ha száguldozol, nagyon hirtelen tud odaérkezni egy moci...egyszerűen nem vesz észre, valószínűleg nem az a célja hogy kinyírjon, sajnos még olyanok is vannak akik direkt ráhúzzák a kormányt az emberre...
mi lett Szilvi, zakó? :((( remélem nem!

Lehet ám városban száguldozni, csak számolj vele hogy megdöglesz. Tudom ,magamból indulok ki! Múltkor elkapott a gépszíj, és egy mentőautó majdnem kilapított :(( (ő is elég szabálytalan volt)