Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csabika.arra az okosgyerekre ne halgassá"
És örültem hogy végre kész és mehetek
Am még nem is láttam igy oldalról képet róla ugyanis most lett kész! De most hogy így mondjátok nem olyan jó! egyébként nem az én ötletem volt (Csabikáé) és ugymond rábeszélt közelről nem néz ki rosszul de egyben az egész (nem is vettem észre ugyanis annyimeló van benne hogy tökre lefáradtunk mire megcsináltuk az gészet)
Én vagyok a vajda nemtudjátok?
Látnátok élőbe!
mondjuk szerintem is jobb lenne sima színben
aluminium hangtompítót mattfekete sprayvel lefujni sztem a legnagyobb gányolás cigányok nagy szokása:D
Nem kell az rs
Ja az a Márk jó van!
Márk tudod akivel találkoztál a debreceni motorkiállításon.
Helló! Ki is vagy te pontosan?
szevasz Hornyák!
Hali! Eladó egy 98-as rs50! Teljes motorikus szervíz után! Teljesen költségmentes! 70-es tuning henger van benne, sportlégszűrő, Arrow sportkipuf. Nagyon megy még nem volt eddig ellenfele! Jobb oldalán kis sérülés! De mindent kárpótol a teljesítmény! Ha kipróbálod nem is fogy érdekelni az a kis karcolás!
Gumik: első zsír új
hátsó 95%-os de ha nemtetszik adok hozzá egy Új Michelin Pilot Power-t
Na hát ennyi nagyon megéri erre nem kell költened egy vasat sem!

Fórumon írj ha megtetszett vagy ha vmi érdekel vele kapcsolatban!
sziasztok vkit érdekelne egy gyári rs 50 légszűrő ? ha vkinek kellene az írjon a fórumon....hali
Eladó moci:

Aprilia RS 50 80-as hengerrel, épp bejáratott!
Az első teleszkóp felújításra szorul. Nem mai darab!

6 sebességes váltó
80-as henger és adok egy 50-es hengerszettet hozzá
hátsó gumi 95 %
Első olyan 80%

A külön olajzás ki van kötve belőle!


Nem zsákbamacska, megnézheted! Kell rá költeni egy kicsit (kb 50000-et) de akkor szépen muzsikál!
Erős gép.

keleman@t-online.hu

Sürgősen pénzre van szükségem így olcsón adom! Írj ajánlatot e-mailben!
a felnibe bele van írva hogy milyen évjárat.. persze ha azt nem cseréltek. ha pedig képek kellenek, akkor www.bikepics.com , ott kiválasztod, h manufacturers, aztán onnan már adódik.
Bikepics
Ja azt kihagytam hogy azt mondta a szerelő hogy csak fejidomot cseréltek rajta
hali mindenkinek valaki tud olyan honlapot ahol meglehet nézni a különböző évjáratok képeit hogy összetudjam hasonlítani mert én ugy vettem a motoromat hogy azt mondta a csávó hogy 99es de egy szerelő szerint csak 95ös. Segítsetek! Kösz elöre is
Te 1 zseni vagy, köszi
Általában lefelé van a nyílt. NEkem előre a zár és hátra a tartalék, de egy remek módszer! Inditsd be és forgasd a csapot miközben megszemléled mikor folyik a benzin és mikor nem.
A benzincsapot meik irányba kell elfordítani (merre álljon a nyíl) tartalékhoz? (Ha esetleg nem lenne mind1 "98-as)
Nézd, rendben. Nekem bejött. Arányleg teljesen jó lett. A nagyja karcokat eltünteti. Egyébként egy polirozás sem tökéletes. Nekem bejött, bátran ajánlom másnak is! Msát erre nem tudok mondani...
Én nyáron pont 1 ilyen helyen dolgoztam, azért nem egészen úgy van ahogy mondond. Én tuti szakembert kérnék meg rá, többet ártasz mint amennyit javít
koszi szepen.gondoltam h letezik valami,mert emlexem h meg reklamoztak is csak nem hittem benne h segit.de ha azt mondod h valamennyire jo akkor hiszek neked.kosz meg1*.