Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

am szép a motor!jó állapotba van látszatra
Teh ez az enyim! Felrakta apám!
ez sztem uaz mint a tiéd ,mármint a kép uaz amit bemásoltál!nem tudom 97be má szívlámpás volt (úgytom)
Hát most azon vagyok, h lehet, hogy szerintem sem 2000-ess! MErt van 1 matrica az elejin, h Racing experience 95-97... Az jelenthet valamit?
Jó neked! Ha most vártam volna kb 1 hónapot mielött ledobom 50-esre a jogshit! Mehettem volna akár 25-ösre is... xD
akkor nem vetted rosszul,de nem 2000es
Hehe! Az a dologban az "irónia" vagy mi, hogy 200-ért vettem kicsit kormossan! De most full ticcta minden! De ráköltöttem már van 50-et!
cső! Figy! Vannak fölösleges csavarjaid a hátsó sárvédőbe és a bal hátsó oldalidomba?
Mert elvittem eccer pécsre a gépemet, de még ott sem volt hozzávaló! Kössy
ja megvan mind2, van jogsim 125re is.
devidám vagy!ata asszem megtudja mondani alvázszámból az évjáratot!és neharagudj de ilyen nincs h 94es de 2000be jött le,ennyi diferencia nem lehet max egy év lehet h 94es és 95öbe jön le,de ez sem észszerű,ez elég nagy hülyeség!hengerszett jó rá ,csak a váltó más (úgy tudom)mennyié vetted?de nem azon van a hangsúly h mi jó minem hnem az h 2000es ként adták el vagy 270é vagy 350é ezt a motort neked és közbe 200at ér!és ez a csúnya benne!
am6 henger meg am345 ugy tom ugyanaz
tweh a tied 25-ös nem? Akkor mé akadtál le a enyimen? Nem értelek! vagy van mellette 50-esed is? Mert láttam 1 chesterfield-eset, de oda v irva, h az öcsédé Akk most hogyan vagy? 25-ösre van jogshid?
A blokkom nekm volt megbontva! Mert legalább is aszonta, hogy csak a karbit meg ilyeneket putzolt ki! Szóval hengerszett egészen más kell mint a többibe?
Jah! Nemneked küldtem a képet, de itt van! xD
? Ezt nem neten néztem! Van egy hapsi itt szigetváron aki behozza a motorokat és eladja őket! Meg ő a szerelőm is! Egyszer, ha viszem majd vissza szereltetni, akk majd megkérdem tüle! Deh láttam már pár RS-t ami 2000-es volt és uilyen! Lehet, hogy 94-ben gyártották és 2000-ben vették meg, de az is lehet, h 2000-es 94-es modell, de 2000-ben futkározott le a szalagról! Esküszöm legközelebb megkérdem! Szarjak be , ha nem!

Az első kép a kormányon volt xD
A második meg a kipun!



/////Hoppá becsúszott! /////
ha az am6os akkor meg nem lehet 3sebis vagy ha az akkor meg kajakra megvolt bontva a blokk is!
Lefényzem a kedvedért a motorblokk leirását! 10 perc múlva fennt lessz!
am mennyié vetted?!ne érts félre nem fikázni akarom ,meg sztem itt senki nem azért ír ilyeneket,egy 90en vhanyas rs is lehet szép csak gondolom az árért nem azt kaptad amit kellett vna!és ez nem jó!
2000es-nek má gömbölyű farkúnak kéne lenni nem?!am ez biztos h nem 2000es ,és nem tudom h vki aki keres egy motort vagy venni akar pl egy rs50et az h nincs azzal tisztába h mit vesz?!meg gondolom interneten keresgéltél és ott láthattad vna h melyik milyen?!igaz némeik ember mást ír ki évjáratnak ,hátha rákapnak!de a zöme az jól van kiírva és nem hiszem h nem láttad azt h mi a különbség egy 2000es meg egy "95" előtti közt!nekem nincs rsem de nagyjából tisztába vagyok velük!
sportmotorokba szted fekvőt is tesznek vagy mi? tiedbe minarelli AM345 blokk van ezt 92-94ig tették bele, enyémbe meg minarelli AM6 95-2004 (ez 6 sebességes) ja és az enyém 96os. gondolom neked a kedves kereskedő mesélte be hogy 2000es.... te meg bedőltél neki, ennyi az egész.
Ah tiedben mien motor van? És mikori? MErt az enyémben álló minarelli blokk!
:D
ez vicces!
beszarás, még állítod is a hülyeséget. am www.italmondo.hu de ha 2000eshez rendeled akkor ne csodálkozz h nem fog rá passzolni a kipu:)