Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amugy az mitől van hogy naon nehezen tudom üresbe rakni?
őőő nem naon találtam az italmondo.hu-n de a http://robogohaz.bolt.hu találtam, nah majd holnap megint szétszedem es megnázem pontossan milyet kell rendelni, a segítségeteket naon köszönöm
8ezer italmondonal
jah megvan a járműm megnéztem a km órát és analog a kerélnél kicsavartam a spirált és elkeztem tekerni a km óra ment fel, szóval akkor a csigával van a baj? mennyibe kerül egy ilyen és hol lehet kapni ilyet?
Úgy hogy a váltód szarakszik nem?
75W-90? Atya világ... azzal az olajjal minuszokban el lehet egyáltalán indulni? Ilyen magas hőmrséklet intervallumú olajjal még nem is találkoztam! De egyébkétn hogy jutott eszedbe ez a kérdés?
nekem a Cagiva Primám csinálta ezt, de az szivató bowden hiba volt..
Hümm és mit jelent, hogy nem indul? Nem forgatja meg az önindító a motort? Vagy megforgatja, de nem indul? Tolásra pöccre indul, vagy sem? MErthát úgye nem mindegy, hogy mi is a rossz... Ha csak az önindító nem forgat, akkor nézzétek meg a reléjét, vagy lekötve, simán rávezetve az akku áramát, megy-e? ha igen, akkor a motor jó. Ha nem, ott a bibi!
oksi, majd ma kiderül, ma délkörül megyünk megnézni, , amugy van egy malaguti f12 öm is de valahogy a váltós mocikhoz huz a szivem nah majd kiderul akkor, aztán majd még irok mi lett vele, a válaszokat naon köszönöm.
akksicserén már túlvan... mégsem indul...csak ha épp olyan kedve van...
Hümm a 2005 ös az digitális, vagy sima analóg óra? Mert ugye a nagy Rs -é digites... Viszont ha analóg, akkor baromira nem ügy ellenőrizni.... MEgforgatod szépen kézel, (leszededd spirál az óránál, és bele egy kis csavarhúzó, amivel meg tudod forgatni) ha megy a mutató, akkor rá a spirál,megforgat aztis, ha ezis jó, akkor rossz a csiga lenn. Ez tipikus aprilia hiba. Csere.. Sajnos nem egyszerű szerezni, és nem olcsó.

Hameg digitális, akkor ne emlegessetek nekem spirált, mert falra mászom!
a spirált kicserélte a faszi és ugyan olyan volt azaz nem változott semmi, szoval a km jelzővel lehet a bakki sztem, 2005 ös moddellhez milyen megy nem tudjátok véletlen?
mondta
Én rendes hajtómű olajat használok!
A minarellibe ez van előírva monda az aprilia szervizes!
LIQUI MOLY 75W-90 szintetikus hajtóműolaj
Nekem az aksim volt cerlazárlatos mikor ilyet csinált a mootrom. Probáld meg egy jóról bebikáztatni, hogy úgy beindul-e és ha indul akkor aksi, ha már baja nincs...
Olajat. Keverékolajnak Repsol Conpetition, hajtómű olajnak meg Castrol a 4T ... nem jut eszembe a neve. Castrolnak az az olaja amit a négyütemű sportmotoorkba szoktak rakni. Majd ha eszemeb jut akkor leírom, de most se kép, se hang...
aksi?
sziasztok!
tudna valaki segíteni?
az rs50-em lassan másfél hónapja egyre nehezebben indítható ...főleg hűvösebb időben...de amikor épp olyan kedve van, akkor persze pöccre indul, minden rásegítés nélkül...több szerelőnél jártam, állítólag semmi baja,de mégsem indítható...csak ha betolom...tudna valaki ajánlani 1 hozzáértőőt aki megnézné és meg is tudná javítani? köszi előre is
Hello!
Milyen olajat használsz?
Hmm... alvázszám alapján lehet megmondia, vagy a koránynál a vázra fel van szegecselve némelyiknél egy fém lemez, hogy mekkora és a verzó száma, meg még pár valami...
Bíztos hogy a spirál rossz? Mert a kmóra is rossz lehet. NEkem most meg pont a jeladójával van gondom.
Sziasztok!

Hol tudom megnézni az évjáratot egy RS 50-es-en?
hali. megtudnátok mondani hogy a 6000 km-es szervízen mit néznek át?
nem biztos h az a baj am meg 2500-3000 a spirál
Bocsi de elmagyaráznád hogy mi is az a spirál, a neten találtam 2.033 Ft-t de kép nista szóval ha elmagyaráznád hogy mit tesz ez neki vagy hasonló azt megköszönném