Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasztok megtudnátok mondani, mennyibe kerül egy 2006, 2007-es évjáratú rs 50 ?
Próbálkoztam vele de nem jött be.
265/65 17" 4x4-es új gumi kerestetik baráti áron! Ha valaki tudna segíteni jó pénzért, akár felnivel együtt, az írjon!
Csapjál fel egy garnitúra slikket és megoldódik a jó-rossz gumi problémád használt pár körös slikk
10 ezer ft kb és az nincsen 1 hónapos se ha meg így is szar akkor mással van a gond.
Eddig nekem is bevált, nem az első ilyen gumim, de ez most nem jó. Mondhatja nekem bárki, hoyg miylen kibaszott jó gumi egy Dunlop, egy MEtzeler, egy Pirelli... Valakinek beválik, valakinek nem. Úgy látszik egy nem túl jó darabot fogtam ki belöle, de oylan jó lenne ha nem akarna mindenki meggyőzni róla, hogy a számomra bevált gumi egy szar és ami véleményem szerint most nem az igazi az meg egy első oyltályú. Most lett egy vadi új heidenau k63 előre, egyenlőre az jónak tűnik, majd kiderül milyen és akkor talán lesz egy jobb véleményem erről a modellről.
mérgembe felraktam az elemeket tölteni és holnap bebizonyíttom hogy akkor is jó
A hátsó rugós tag nem érgi és teljesen jó, a gumit 4000km óta használom és egész jól tapad, nem mondhatok rá semmi rosszat, de kanyarokban egyzsreűen csuszkál a hátulja. MEllesleg az MT 75 nagyon jól bevált! Mondhatsz bármit... eddig nekem is bevált de egyszerűen ez akkor sem jó... Nem tudok velem mit csinálni.
eszti0991 sztem nagyon jó puha gumi a heidenau, majd rakok fel képet milyen állapotban van nálam 2000km alatt soha a büdös életbe eddig nem csúszott meg míg a pirelli nekem anno kemény volt mint a kő és csúszkált eddigi legjobbak nálam heidenau, metzeler, dunlop
na ezek télleg jók
sárgulást polírozhatod évekig akkor se lesz világosabb...
Helló!
Polírozni próbáltad?Néha csodákat tesz
én ujonnan vettem a heidenau gumijaimat de semmi bajom velük...
Egyértelmű Hidd el a Hyosungra nekem se Heidenau lesz rakva... AMi sajnos tavasszal esedékes... Szerintem Continental Road Attack lesz...
De én azt mondom, inkább egy kevésbé neves gumi újonan, mint egy márkás használt... Az lehet régi, lehet szálszakadt stb stb
tényleg nem olyan rossz az a Heidenau, nekem a FUturán volt elöl, és egész jó volt. Viszont nem merném az RSre rakni, és úgy használni mint a d208al :)
hát... szatuna egy nagy rakás szar enyhén szólva. rs 50hez vettem tőlük plexit...
www.szatuna.hu itt minta alapján legyártanak bármilyet!
Nem kockás a hátsó gumid? Mert az a heidenau messze nem olyan rossz gumi, mint aminek mondod... És ilyen csúszkálást kockás gumi, vagy rossz lengéscsillapító is okozhat... Mi több, nemhiszem, hogy a repedezett, ezer és pirelli jobban tapad, mint egy 1-2 éves heidenau.... (pláne ha jól látom, Pirelli MT 75 ami nem egy túl nagy valami....)


Egyébként óvatosan a használttal, mert ok, hogy jó a minta, meg márkás, meg majdnem új, csak a bibi ott van, hogy 4-5 éves, és megkeményedett! Annál sokkal jobb egy heidenau.. Csak csúszáshatáron alattomos állítólag, nekem sose volt ott szerintem..... Szóval csak bátran azzal a heidenauval, nem rossz az!
Köszönöm, de most akor van első hátsó gumim. Ha már nincs futom akkor írok! De, köszönöm!
van nekem 110 es Dunlop D207es gumim az tuti nemfog megcsúszni Rs 50en
baráti áron megkapod...
hívj vagy írj...06205140810

amúgy még van pár darab ha valakit érdekel....
Mindegy, most marad egy gagyi gumi előre . Remélem azért annyira nem lesz rossz. MAjd legközelebb!
használtat kell venni, multkor vki hirdetett 90es 17es slicket, asszem mitogeri
Ez meg a másik....teljesen igaza van Attának!Olyan fasza gumikat kapsz amik használtak de szinte újak és sokkal olcsóbbak....és nem valami szarok pl én a hátsó dunlop d208-amat 10ért vettem 80% os állapotban boltból!
kösz szépen nagyon sokat segitettetek mindenki csak kritizálni tudja a száguldás szot
MErt az oldala, meg a futó része is telejsen repedezett és félek már a defekttől. Jót akartam venni, de Dunlopot tudtak volna szerezni nekem, de abból meg nincs iylen pici... a 100-as meg nem megy fel rá, mert az első sárvédőm hátúlja túl keskeny és beleérne a gumiba.:(
jahh
vvvvváááá nem MSN hanem WINDOWS MESSENGER az a régi szar...vágod?