Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

remélem csak poénból írtad a városi száguldozást... városban nem lehet... eddig is tudtam, de tegnap elvesztettem a fejem és megtanultam egy életre... remélem neked nem a saját károdon kell metanulnod... ha meg nem poénból írtad jobban jársz ha maradsz a biciklinél...
Vagy nagyobb, vagy kisebb... nekem elöször attól fulladt, hogy elöször túl kicsi fúvóka került bele, aztán meg túl nagy és megfolytotta... Sok sikert!
a gyertya good azt most multheten vettem bele ujat, ööö amugy kitisztitottam a fuvokákat valamivel jobb lett, de lehet hogy tenyleg kellene bele nagyobb mert azok a lukak naon aprók, a kipufogó jó ötlet majd egyik nap aztis megnezem. thx
Lehet, vagy esteleg belerakni egy nagyobbat. Olyan pici a fúvókája, hogy azt a legkisebb dzsuva is eltömiti egyből, oylan szinten, hogy be sem indul. MOndjuk az enyém elméletileg elégf rosszul meg a többihez képest, de 95-100km/h a végsebessége síkon. Esteleg a kipufogó lehet még eltömödve, ha mondjuk kis fordulaton használták..., Most jobb ötletem, nincs. Esteleg a gyertyáre érdemes lehet ránézni, hogy, hogyan néz ki.
ma mentem vele egy nagyobb kört és olyan 8000fordulaton leál aztán vár egy pár másodpercet és megy följébb, olyan 70km tudtam belőle kihozni, lehet hogy a fúvókát ki kellene pucolni meg a karburátort
Létezik, de mi az, hogy magas fordulat szám? Mert nekem mondjuk nem fullad, de 9500-ig huz rendesen 7000-től és 10000 fölött szabályosan halott a motorom. Egyébként valaki nem tudja. Lézetik RS-kben elektronikus folytás? CSak mert 12000 fölé nem pörög a motorom. 6. 12000-es RPM, 110km/óra és kész, sehova...
sziasztok, nem tudjátok hogy amikor megyek a mocival és adom a gázt neki és magasabb fordulaton elkezd fulladozni aztan felváltok és megint megy aztán megint magas fordulat és fulladozik valtas és megint megy, 2005 ös modell, létezik hogy még a fojtás benne van? nagyon még nem tudtam megnézni a végsebességét
Sziasztok! Tegnap este jöttem haza és azt a hírt kaptam, hogy itt Erdőkertesen a Fő út és a CBA-Cent utcájának kereszteződésében már megint motorodűst gázoltak. Valaki nem tudja, hogy esteleg ki volt az, és hogy túlélte-e, mert nekem azt mondták, hogy az autó szabályosan a motoron volt. Ha valaki tud valamit errl az kérem írja le! Előre is köszönettel: Eszti0991
aztán majd jól ottmaradsz vmeik kocsin. ebbe a hónapba.2 nap alatt 2 motoros barátom halt meg balesetben ,azota elgondolkoztam h motorozzak e utcán! menj pályára az a jó
kurva laptop billentyu:@,sry a hibakert,de gondolom értheto volt,és a kovezzetek term 2 Z:D
lehet nem leszek népszer nálad,de ez a városi száguldozós dums elég tré,városba felsleges száguldozni abbol csak a baj van:S,de ez az én szerény véleményem kövezetek meg ha nem így van
Sziasztok!Én is egy Aprilia RS 50-et akarok magamnak venni.Városi száguldozásra akarom használni!Tanácsot szeretnék kérni.Mire figyeljek oda amikor megfogom venni?Köszi.
Csáó mindenkinek! Nem tud valaki 98 as rs50eshez plexit? Mert nemrég vettem egy ilyen típusu mocit de gondolom sokat volt napon mert be van sárgulva a plexije! Ha valaki tud segíteni írjon! Kösz elöre is
Hát oda nem tom elolvasni,h mi van irva! Számokkal vagy bötűkkel kel érteni? Rendesen belevan irva, vagy kódban van? És melyik a belső fele? Az a fele amerre hajtva van? Üdv
Háj! Az nekem túúúúúl sokk! 3 ezerre gondoltam 1 darabé! Ráadásul használt... Nah mind1! Köcke
nah sziasztok, kicseréltem a csigát benne müködik, kösszi a segítségeteket, jah és raktam fel pár képet
helókomi 10 rugó kell.
Helló

Valaki meg tudná mondani hogy mekkorák az Aprilia Rs 50 első féktárcsa méretei?!(átmérő,vastagság stb)
Valamint hogy milyen méretű fékbetét kell ebbe a féknyeregbe?
Köszi
Sziasztok.
Van 2eladó Aprilia Rs50-be való első két villám.
35eFt-ér odaadom semmi baja sincs kitünő állapotban vannak 99utáni Rs-be jó.
Hi! Mennyiért adod? Nekem túl laza a balon a csavar és minnyá elhagyódik! Meg titta karc...! Csere? adok rá még egy kis moneyt! Persze, ha szép állapotban van! cső
Majd megnézem, de bizt, h da van irva? Mind1! Holnap megnézem, csak ne felejtsetek szólni, h hol van, mert bizti, h elfelejtem! Nah jóccakát mindenkinek! xD
RS-50 es hez bal oldali tökör eladó.E-mail:motor56@freemail.hu
Nézdd meg a felni belső felén.. oda bele van írva az évjárat amm..
Láttad a gépezet mogötti uccsó képet? Itt van! Az van, hogy csak robeszokhoz tok tuningot szervirozni, de most a RSatának köszönhetően már több type-hoz is!
Még jó! Akkoriban amikor csináltam ezt a képet még 5600km volt benne!

Ezen a képen anyám 2 napos suzukija mellett á!