Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ilyenekem mindig olyan jót röhögtem...rs50ES motor!Akk ez is az?
Akinek van az léccy írjon már! thx
Sziasztok! Aprilia Rs50est motort keresek .Valakinek nincs eladó ami jó állapotban van és az ára is jó?
Bár azt el nem hiszem h nem lehet valahol ott a közeledben kapni ha a városotokba mégse lenne...
Google akkumlátor boltok. Szerintem remek ötlet, legalábbis egy probát megér!
az én motorom kb. 1 évig állt azért kell bele új aksi
Nah a bejáratáshoz hozzászólok már annyival hogy azért minden részének fontos hogy be legyen rendesen járatva. Igaz hogy már mostanság mindent nagyon jól megcsiálnak de azért csak fontos még most is, annyi eltéréssel hogy nem kell annyit vele menni "szépen". Én 1200 km-ert járattam a motoromat utána rendesen húztam neki és most is teljes erővel megy, haverom 500 után húzta és ... enyhén zörög. :/
mert szerintedm az én kisvárosomba nincsen iylen hogy aksik árulnak.........
neten nem tudsz olyan oldalt ahol vannak aksik?
bemész a kis városodba és szétnézel pár helyen
de neten nem tudsz egy oldalt ahol vannak aksik?

vagy egyálltalán hol találok olyan boltot?
pont most röhögtem én is Atta h azért ilyenek is vannak ám gumifújásért szervízbe viszitek?
talán bemész egy olyan boltba ahol vannak aksik és kapsz ennyi. 5ezer ft...
cső

haljátok nincsen valakinek egy akumlátora? mert az miatt nem indul a motor
keresk a neten de ott nem nagyon találok akumlátor mérete: 67x90x114 mm 12 W 4ah

aki talál egy iylen akumlátort az szóljon, életet mentene elérhetőségeim: e-amil: ksk09@citromail.hu
msn: sunyika09@freemail.hu
Sziasztok! Eladó a link alatt megtkinthető moci:)


http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=82831
Ja természetesen nyugisan fogunk menni hidd el
Szevasztok nem tudok ma felvenni senkit majd vasárnap értekezünk bocs!
Ja és fel se tudlak híni mert nem leszek itthaon egész hétvégén!

Igérem vasárnap dumálunk!

Üdv!
corleone hívj ma 06306294424 este is hívhatsz!
Hy az adatlapomon megtalálod az e-mailem és várom az értesitést hogy merre visz a tura meg mikor és hanyan lenénk, jah és csak nyugisan mert bejáratos a mocim :)
kri91@citromail.hu, de ez csak MSN, és bubuka91@vipmail.hu
Na hali mindenkinek!

Nagyon öeülök ennyien eljönnétek már kezd összeállni a csapat !

Akit érdekel az adja már meg légyszi az msn címét vagy mail címét és akkor tudunk értekezni!

A topikt pedig a "klubbok,túrák,találkozók" című topicban találjátok és azon belül van a "közös gurulások,motoros túrák" - at

És gyertek bátran mert iszonyat jó lessz!
attól még kell járatni.... dugónak is bekell kopnia
pleszitem nincs de fejidomom van hozzá igaz kicsit töröt de javithato kicsi pénzé elado vagy cserélhetö.
Ja és a tura engem is érdekel de nagyon föleg ha nincs messze tölem.
Valakinek nincs eladó plexije Aprilia RS 50es mocira (1998as évjárat)? Ha lenne valakinek akkor mindenképp írjon! Kösz elöre is!
Sztm!
Nekem is nicaszilos van és nem járattam!