Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyíregyháza
hová valósi vagy?
sziasztok! Kellene 1 sportrendszer dobbal mindennel egy rs 50 eshez 2003 as évjárathoz! használtan de jó állapotban. Szóljatok ha tudtok ilyet! köszi
de nyugodtan maszlik1@msn.com
vagy keress rá biztos van sok helyen
Helló!

Azt szerteném kérdezni hogy nem e tudja valaki hol kapnék rs 50 esemhez sötétített plexit!
Nagyon megköszönném ha tudná valaki!
Előre is köszi!
itt áll az udvaron a 96os rs 50em és hopsz szívlámpás mondasz egy vázszámot megmondom hanyas évjárat
jó van akkor.nézd meg az első villába vgay hol ott kell lenni hogy hanyas évjárat.és az előzménygomb azért van hogy használd.
Különben árrugalmas a termék
Talán nézz utána egy kicsit jobban mielőtt ilyeneket írsz. nekem még megvan az eredeti használatija. Amúgy 2000 júliusában hozták bécsből.
jah.havernak is van 1 ilyne extramája.csak más színű.és az 94"-es
nem kéne hülyének nézni az embereket ez egy trapézlámpás extrema, hol lenne 96os...
Hát ez picit meglett csúsztatva... Am. mennyibe árulod? Jah és nem érdekel, csak kiváncsi vagyok
Sziasztok!

Ha esetleg érdekel vkit, eladó ez a nagyon szép állapotú (a karcokat leszámítva ) kis kétkerekű:
23000 km
1996
5 seb.
Bocsi h most írok...Sajna nem R6-om van, de szívesen bevállalnék egyett (L). Egyenlőre RS50-el tolom, és nagyon imádom :P
Tényleg nem vehetlek fel msn-re?:O:D
arra már nem emléxem de azt tudom hogy én nagyon szép csajon mutattambe a stabil oldalfekvést .
Szőke volt nem?:O:D
Szép Jó Estét! hát mik vannak itt...
elöttem lévőcsaj:
"elüt egy bivajost fájlalja a gyomrát micsinál?"
csaj:"bekötöm a fejét"
hát ne marháskodjon már blabla elmondta a vizsgáztató azt átrment a csaj
első segélyen... hát őő már nem emléxem vmi égést huztam ki... de sikerült még annó:D
:D:D nektek az egéség ügy az h ment miket kérdeztek nekem már csak az van hátra and van jogsim
szal még tanulni is kéne sajnos
csak jó magyarossan:D
wördpísz