Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok,eladó ez az rs,ha vkit érdekel hívjon
http://www.hasznaltmotorok.hu/hirdetes/145295
segitseg kene sracok.elszallt a muszerfalvilagitason.gondolom kiment az izzo.ki tudom en azt cserelni?ugyertem hogy nagyon szet kell e szednem hozza a gepet vagy konnyen meg lehet oldani.segitsen vki please.
sziasztok!
át szeretném építeni az 50-es tuonomat vettem hozzá donornak 1 malossi hengeres(76cm3)gépet,az aggodalmam az hogy melegben(30fok körül)a höfokmérő felmegy az üzemi tartomány tetejére majdnem a pirosig ha tartósan 100 körül megyek és a pesti csúcsban is.Ez normális vagy kéne javítani a hűtésen is,ha kéne hogyan?állítólag termosztát már nincs a gépben.
Én nekem télen lett újítva 4-5száz km-t járattam...
ya értem
nme vettem uj rs-t csak uj dugót meg duggyűrűt vettünk hozzá!
ha nicasil akkor oan 700-1000 km elég neki.
mert új rs-t vettél?
1000 de inkább 1500km.
Járatós az rs-em már kemény 30 km van benne!
Atta ezeketet az rs eket meddig kell járatni?
induljon betolásra mint a motoGP motorok
hát kéne és nem tud senki semmit mondani
utcai használatnál azért nem olyan felesleges:)
kivagni a francba az oninditot,felesleges suly
hali! nekem olyan problémám van hogy önindítóval nem indul el a motorom, pedig meghajtja és csak tolásra indul de ugy pöcre. Haveromnak is rs 50 e van ami egy éves és az is szarakszik mint az enyém.mi lehet ilyenkor megoldás erre?
generátor?:D egy külön tekercs van az alaplapon , arról van a töltés:)
Hali!

Köszike, de valahogy megjavult. Állt egy napot, meg biztos ami biztos alapon gyertyát cseréltünk benne, és most pöccre (első tekerésre indul), csak most az alapjárati fordulat 2200, kicsit magas, de majd visszaveszem.
Különben van ezekben a motorokban generátor?
Üdv
gyárit? ugyanaz megy rá mint pl a 96osra:) italmondot- hiívd fel nekik van gyári is meg nagyobb is.
ha tudna valaki egy linket vagy egy oldalcímet adni hogy hol találok 2003 aprilia rs 50 hez karbit az pls írjon! köszi
küldj egy e-mailt ha érdekel
sziasztok!
eladó az rs 50-em,2000-es évjárat,metálkék szín,szezonra felkészítve,új láncszett,sport levegő szűrő és kipuff,irányár 299ezer
akkor én nemtudok neked segíteni, ha 98 előtti lenne akkor letudnám neked mérni.
2000.01.

Azt hittem egyformák?

Soma
milyen évjárat?