Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van ebből 25ös?
De szerintem ritka motorok sokáig tartoot mig rátaláltam egy ilyen normális motorra
én már hallottam ezekről a motorokról, nagyon jók!
Ja és nincs semmi hibája csak egy két karcolás és nem eszik sokat!
Ez egy motorhispánia rx 50 de aprilia blokk van benne, 50 ccm-is minden gyári benne egy hónapja van meg de szerintem nagyon megbízható és alattam 100-110-et megy!
szép a motorod!
tulajdonképpen mi ez?hol lehet kapni?125ösbe van?megbízható?mennyit eszik?van valami hibája?futómű?mennyit megy?
látni nem mert nem frissítik de elérhetőséget találsz : www.motorline.hu
Milyen információ kellene?
Köszi és tudsz egy olyan oldalt mondani ahol ilyeneket láthatok?
van valaholbővebb info az adatlapodon található versenymotorkerékpárról?
52,500ft a Giannelli rendszer karbon véggel (kép az adatlapomon),49 aludobbal,Arrow van szintén 50körül... gyorsulásán nagyon sokat szinte kapsz egy új motort hang?jobb lesz sokkal
Hali! Tudja v.laki hogy kb. mennyibe kerül egy 50 ccm gyorsasági motorra a sportdob és a sportrendszer? és mennyit javitana a hangján vagy a gyorsaságán ? előre is köszi
ezt inkább hanyagold. 93 körüli évjárat lehet, kb ér vagy 160ezret innen ránézésről.
Úgy néz ki a hölgy mindent elhitt a korábbi tulajnak! A 20 lovacskát én sem hittem el, de ez nem is érdekelt annyira! Kérdeztem, hogy mikor lett átalakítva, mi van benne, de semmiről sem tudott semmit. Felhívta a korábbi tulajt, de az csak ködösített!

Hát ez van! Ilyen gátlástalan fickók vannak akik a "tudatlan" (nem Aprilia guru) vevőt simán felültetik. Én már lemondtam a szemlét és a vásárlást!

Köszi a segítséget mindenkinek! Soma
és a 20 lóerőt honnan szülte ki?
A tulaj /hölgy/ meg volt róla győződve, hogy a motorja 2000-es évjáratú, mert mikor vette neki ezt mondták és el is hitte! A vázszám 10. karaktere amúgy "S". Tehát 2000 előtti az előbbiek szerint.

Soma
abban biztos lehetsz, hogy nem 2000es, és nem 20 lóerős! vicc....
Köszi Ata!

Még nem vettem meg, de hétvégén mennék megnézni, bár ezek után már ez sem biztos!

Megnéznéd az alábbi hirdetést? Sajnos elég rossz felbontású telefonnal készült képek, de hátha neked így is mond valamit. Mikori évjárat lehet, mennyi lehet a reális ára?

Köszi Soma

http://www.hasznaltmotorok.has...
jah valszeg félreértettem az előbb:S akkor ezek szerint te még nem vetted meg ezt a motort:)
nem akarlak elkeseríteni de akkor téged nagyon csúnyán átvertek:S
a vázszámba ha a 10. karakter egy 0 akkor lenne 2000es évjáratú. ha betű akkor meg 2000 előtti.
ha azt a 10. karaktert megmondod nekem kiderítem hanyas évjárat. amúgy ezt megtudod nézni a tank alján is, vagy első villa belső oldalán.
Ata!

Ha egy 2000 januári motornál trapézlámpa van és 3 küllős felni, akkor az nem gáz? Legalább 6 sebességes állítólag. Valami nem stimmel nekem ezzel a mocival. Milyen stílusjegyei vannak egy ilyen évjáratú motornak? Milyen beütött számokból lehet következtetni az évjáratra?

Köszi Soma
95ben
pest környékén laksz?
Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy RS50-nél melyik évjáratnál váltottak trapézlámpáról szív alakúra?

Köszi Soma