Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50 es rseken miylen áttétel van gyárilag elöl hátul ?
Sziasztok!

Lenne egy "fura" kérésem! Le tudná valaki mérni az RS50-esét, hogy milyen hosszú keréktől-kerékig? A műszaki adattáblában 1985 mm a hossza, de ha jól nézem a farok jóval túlnyúlik a hátsó keréken. Utánfutón kéne szállítani, csak nem tudom, hogy ráfér-e a futóra?

Köszi a segítséget! Soma
hali!egy szar gyertya csinálhatja azt h magas fordulaton nyúlós a gép és dadog?milyen gyertyát vegyek bele?a gyáritól jobb minőségűek közül is mit?
a volt rs 50em pl 96os és szívlámpás
a szívlámpás rs 95től van!
de lehet!
a szívlámpás rs-ek 99-be jöttek ki ugye, és akkor nem lehet egy fecskefarkú rs (99 előtti) szívlámpás!? valaki válaszoljon, köszi!
a gyertya helyénél fecskendezz be benzint, egy próbát megér.
Halihó!

Tudna nekem valaki ötletet, javaslatot adni, hogy hogyan kell belőni a gyújtást?
Felszereltem az új tekercset, de nem indul. Szikra rendben, önindító teker, üzemanyag és olaj is ok, de nem indul be, csak köszörül.
Nincsen valakinek valami használható ötlete.
Előre is köszike.

Üdv radioflayer
ez a 99 előttiekre való sztem, az egylengőkarosoknak van bordás én úgy tom. a 99 utániaknak meg csavarok fogják a felnire! nemde?
tudom, hogy nem írtad
várom a feltöltést!
nem úgy mondtam :D ja mingyárt jön rob mert éppen a motorjával csinál valamit, ő átküldi és már rakom is fel :)
Sziasztok!
Az italmondo-n ezt ajánlották a "99-es rs-emhez! 43-as fogszámmal meg ez a típus jó lessz?
Szerintem ilyen kell!
jó, honnét tudnám hol lakik!? akkor töltsd fel minél hamarabb!
hol lakna?:D SZOOOLNOK :D :) Ja majd a vidit valszeg én rakom fel mert nekem van jótúb akkountom a tímből :D:D
az nagyon jó, 115
azt hittem a tied többet megy Kenya, de végülis szinte ugyanannyit megy mint az enyém , te merre laksz!?
grat hozzá de kenyán ez aligha segít:D Kenya: nem lesz belőle flame nyugodjmeg
enyém 50es+rávan rakva egy kipuffrendszer és 115 de ha éppen nem olyan hosszú az út akkorcsak 110 (jah és nem rs )
az enyém sportlégszűrővel most olyan 102 megy!
amint tudom felrakom...
aha, kösz
vagy kábelszakadás vagy a kapcsoló ment szét a blokkba.
hát nem tudom, lehet, majd megnézem, és még mi lehet az oka!?
lehet csak a visszajelző égője ment ki
nem müködik az üres visszajelzőm, hogy csináljam meg?