Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ej haj iylen szép lányok is vannak itt?
Tiger szerintem te ne ugassál a motortudásodon kívül másmiről mert 1. nem osztottam lapot
2. semmi közöd semmihez 3. ha megnézed a rólad szóló 1. kommentet egyáltalán nem rossz szándékkal írtam, attól hogy te bunkón kezelsz mindent
nah ha nem hagyjátok abba mindenkit letiltok msn-ről és innen is kilépek... nah?
nem vagy béna megvagy
neked tényleg baj van a fejeddel ember, nem csak mondjákxDPufikááám:D
te nem a szabályokat szeged meg hamnem egyszerűen csak buta vagy
nem csak nem vágom h mi a tökömért nem hagyjuk abba :d
attól még hogy nem ér le a lába lehet hogy jól tud motorozni
Z3 lehet béna vok de felvettelek? mert nekem nem jelzi
most talpig beletapostam azzal a lelkedbe hogy az álalad lenézett "13éves" gyerek akinek még jogsija sincs jobban érzi a motort mint te?
Nekem túl kötött az előző megosztott gondolkodásmódod, ami a szabály megszegésével kapcsolatos
megtörtént
Én már mondtam hogy haggyuk abba de Z3 idehívta ifjú tehetségünket akinek a lába nem ér le a motorról, de már felvigyázó autója is van nehogy véletlenül valentino rossi megrohamozza autogramot kérni!
Hy!

te tényleg igazi paraszt vagy, még az RS-et is leoltod!De pöcsarc vagy!xDLooLEz már szánalmas..Egyébkétn júniusra lesz meg a jogsim.
mi bajod az eszméimmel?
Szilvi!felveszel msnre? maszlik1@msn.com köszi
Hát te igazi balfasz vagy ilyen eszmékkel!
jajjj ne csináljátok már nem lehet titeket egy fórumra engedni ezentúl vagy mi? itt nem veszekedni kéne... attól függetlenül, h kinek milyen gépe van mind motorosok vagyunk nem? össze kéne tartanunk nem egymást szidni... amúgy: tény, h a motorozáshoz hozzátartozik a gyorsulás DE nem csak ebből áll... attól, h felülsz a gépre és otthagysz vkit egyszer esetleg többször is attól még nem tudsz ám motorozni
Te tudod egyáltalán hogy miröl ugatsz kresbendi? inkább mennyél gameboyozni! van már jogsid?
Jó, de te dagatt vagy!És most veregesd meg a válladat, hogy milyen ügyes vagy!
robmant megértem de te hogy fértél el az autók közt?városba autók közt 90nel?nagyon szégyenlem de én is csináltam már ilyet és erre nem vagyok büszke
kedves egészségedre! csak így tovább gyakorlással és hamarosan világsztár leszel! de ezt a fókuszban mutogassad inkább! Z3, városba90nel választóvonalon:D na nekem az kb.. Robmannel tavaly szórakoztunk ilyennel és akkor ért véget mikor megelőztük a civil autós rendőrt jobbról forgalom elől elzárt részen :D
Hy!

Akkor menj el orvoshoz műtétre mert az otmaradt fölesleges bőrfelületet le kell szedetni!Egyébként tökéletes, akkor már cska agymosásra kell elmenned hogy kitisztuljon az a bunkó fejed!
Hát egyébként különbet szarok esténként mint te!
akkor miről szol nálad a motorozás?hogy vernél szarrá az rssel?