Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az jó, 170-el én nem igen mernék menni 2 személlyel
jó fel fogom rakni ... ma elvitt szomszédom egy honda vf400-assal
elég jól megy a gép..:D 170-nél még gyorsult 2 személlyel(belvárosban):D
ha meg lesz az on-board rakd ám fel, szívesen megnézném!
nyáriszünetig ne nagyon reménykedj de próbálom megoldani
nekem egyszerűen ment nálam a tankot kellett lekapni és alá rakni a hevedereit én azóta úgy hordom h a táska le van cipzározva és annak a szivacsos tartóján hasalok (így sokkal kényelmes mint a kemény tankon hasalni) és bármikor rá tom cipzározni a táskát

sztem szombaton meglesz az on board
van itt olyan aki Ajka közelében lakik?
a kipufogó miatt ott is húz...
oks csinálok majd valami instrukciót kérek hogy rakjam fel a tanktáskát...
igen nyúlós!olyan h ott már nem igazán húz csak megy!
:D ma sikerült kicsavarozni a gázkarból a holt játékot és így extra élmény menni a fél decissel:D
hamarosan csinálunk on board-ot az rs-emmel majd ha tudsz akkor csinálhatnál és elküldhetnél
hát 7000 de nincs utánna állítva semmi...ú azt is megkéne csináltatni...sebaj majd 6000res szervizen megoldják...
z3 neked mekkora fordulatnál indul meg úgy igazából a motor? nekem olyan 6500-tól rendszerrel..
nyúlós?
értem!és 9500-10000er felett nem nyúlós?
simovoki
Cs!letöröltelekm msnről véletlenül légyszi fegyél már fel megint!Cső
11,500-12,000 között
Cs!115nél mennyit forog a tzr?
ja basszus te vagy az?Krishyboy... " TZR pocketbike...." 2hónap mulva "mért csak 80at megy az rs-em " aham jó ok értem már...
még lehet...
Aha csak arra esélyünk sincs :D
Dtről én is úgy halottam hogy szar ... Dt nem ugyan az mint a TZR ezt felfoghatnátok!és igen Ferrariból is ki lehet fogni ótvar szar darabokat...
Janick ha nem gáz akkor a TZRes nyáladzást az arra kijelölt fórumba :D Am. vegyél Yamahát nyugodtan csak attól h Z3 környezetében nem volt vele baj,m attól még eléggé ki lehet fogni olyan darabot ami ótvar szar. Nekem DT-m volt annak idején, ugyanaz a moci meg majnem az egész mint a TZR, úgy utáltam mint a szart:D Z3 ne flameljél tood h peace van :D:D Italian Powaaaaa
Az jó, főleg hogy csak 50es
pontos...be lett mérve