Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt most mire írtad?
hy!szerintem felejtsd el...semmi értelme...merre laksz?
jav 2007es
üdv, 207es rs 50esem van, lorenzo replika, és unom már, hogy a sok autós le akar lépni, és rendszerint le is lépnek. milyen tuningot ajánlotok? malossi, pollini, vagy hebo? előre is köszi
Hi!
Én megnéztem azt a motort és 1 fostalicska persze nem 2000-es,öszvér,a csávó meg összevissza kamuzott a motort illetően
nem neked irtam vér.igazatok van, lejart tema.
na, raktam fel nézd majd meg!
Köszi szépen a segitséget!
tuningról sztem lelehet szakadni mostmár, rég lejárt szöveg.
ha-ha de jó poén volt ha-ha
ezt nekem írtad?
na szerintem ő tuning rokona. tenyleg ne haragudj meg,de ennyi idosen komolyan igy irsz? ha direkt irtad igy, akkor elore is elnezest kerek.
Sziasztok
Légyszives segitsetek nekem ma nagy motorozásom alkalmával csattogást hallodtam és beblokkolt a kerék mint kiderült laza volt a lánc és ledobta és a hátsó fogaskerékba is belemart! Apa azt mondta hogy akkor komplett csere lesz első hátsó fogaskerék +lánc ha valaki tud segiteni hogy a hátsó kereket hogy kell leszedni rólla az szóljon már légyszives és a váltóolajat hol kell lecserélni! segitségeteket elöre is köszönöm ja és hogy milyen fogszámú fogaskereket ajánlottok amivel gyosrsabban menne!
Én úgy tudom, egy 80-es henger még belelehet rakni, de akkor főtengely, hajtókar.....csere
de ha rosszul tudom bocs, majd a többiek írnak!
Peti, holnap rakok fel képeket, jó!
Szevasztok
Ugyhalotam hogy az Aprilia Rs50-es motor 90 ccm-ig elbirja a hengereket igaz ez ?
mongyuk nekem egy olyan ember monta aki téleg jól is meri a motorokat és hiszek neki !
Nekem egy Aprilia RS50-es motorom van 95-ös 5-sebeséges és most szeretnék rá egy Hát ccm-re én megnem mondom menyi de a dugo átméröje 50,5 mm szoval egy ekkora Top performances hengert kapna.Mien baja i lehetne ha netán téleg nem birná el ? pls segitsetek mert nemtom mit tegyek
Az én NSR-embe kb 8dl kell, épp ma cseréltem le egyik haverommal, és nekem az oldalán van egy kontrol csavar amivel meg lehet nézni, kicsavarod és ha folyik belöle az olaj akkor jó az olaj szint.
10perc alatt lecseréltük új váltóolajra. (a le eresztő csavar meg valahol az alján kell lenni, hogy kitudjon folyni minden olaj.
Köszi szépen És valahol nem lehet megnézni hogy mennyi van benne? Nincs valami nívo vagy valami?
kb. 4-5 dl nem kell sok
Hello! Valaki meg tudná mondani hogy mennyi váltóolaj kell a motorba? Vagy van valami ahol meg lehet nézni?Elöre is köszi
Megköszönném
Az a helyzet hogy van egy Futurám, 50es, és van
rajta egy S alakú sportkipuff, aminek a végdobon Leo Vinci felirat van.
Nem tudom hogy ez tényleg az-e ,mert szerintem sokat ront a teljesítményen....
És jó lenne azonosítani hogy házi tákolmány a rezonátor vagy az is Leo Vinci-e,
mert arra viszont már semmi nincs írva...köszönöm előre is!
az adatlapomon találsz pár képet a mocimról, külön a kipufogóról nincs, de akarod rakok fel!
Szia!
Ha megkérlek egy képet tudsz adni a sportkipudról ?
Előre is köszi! Fontos lenne!
az fasza