Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha, nekem is gyanús, mert egy 2000-es moci, jóval többet ér mint 169.000FT, tényleg ata, vettem egy LeoVinci sportkipufogót, elég jó hangja van, meg sokkal jobban gyorsul, végre is jobban megy!
gyanús ez vagy csak elírta
ez milyen olcsó már basszus:
http://www.hasznaltauto.hu/ker...
enyém 96os 6sebis szal azért bírta el:) az am345ös blokkal szereltek elöl kissebb lánckerékkel jöttek ki a gyárból.
na cső all! hát ez a rocket-es gyerek 1 gyökér má bocs....:S:S:S elkezdi itt mondani az okosságait utána meg Z3-nak mondja hogy haggya abba....:D:D:D ----Mer neki új RS-e van----
hát ha elbirta az naon jo mert most nekem a 13/47 és alig birja, vagyis a 95 fölé naon soká megy
nekem is ez volt gyárilag, egyántalán nem volt sok. utána kapott hátra egy 41est mert elkopott a 43as, még azt is bőven elbírta, ekkor volt 109-110 a vége, azelőtt meg 106
13/43 az nem tul sok sztem. akkor nagyon gyenge lenne mert sok újon 12/47 ellentmondásos, bár nekem 11 vot ?
a régebbifajta rseknek 13/43 az áttét
én is megyek... szép álmokat az RS-ekkel illetve a TZR-ekkel mindenkinek
egy haveromnak is volt ilyen fajta rs e annak 12 és hátul 43 vot gondolom az a gyári mert az af1 esmen 11 43 vot gyárilag és raktam rá 40 et. DE ezeken az ujabb rs eken hátul 47 van.
milyen rezó van ezen?
RS 50 és 103 a vége eddig
Jah a lánckerék gyári:D
Na sziasztok gyerekek! Máre ennyi! Hogy valami jó hírrel is szolgáljak:D na cső
Hello!
Nekem rs50-en és 105-a vége.
Mondjuk a motor már 10 éves de nagyon jó állapotban van.
nekem 11 essel ment kb 91 et most 13 sal 100-105 ( minden gyári )
10es lánckerékkel 92 nekem havernak 13as és azzal kb 110+ kipuff
115
Meg hogy hogy :D
hy ! akinek 50 es motorja van (tzr,rs) annak mennyit megy végre (persze sok múlik a lánckerekek méretén) Danke !
csak nem mind1, h meddig
hülyevagy kriszti
attól még nem akarom hogy meghaljon... tudom hogy hülye vagyok ez tény , de ha tökéletesen kiszámíthatatlan min 1 tonnás dögök között kell elmenni akkor nem árt vigyázni...
egyszer élünk (legfeljebb kétszer)